Jędker atakuje Roberta Lewandowskiego

Raper wątpi w zaangażowanie piłkarza.

2023.09.11

opublikował:

Reprezentacja Polski w kiepskim stylu przegrała wczoraj w Tiranie 0:2 z drużyną Albanii i znacznie ograniczyła swoje swoje szanse na awans do przyszłorocznych Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecz nie ułożył się po naszej myśli – po weryfikacji z użyciem technologii VAR anulowano bramkę Jakuba Kiwiora, chwilę później z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Jan Bednarek. Trzy minuty po tym, jak na placu zastąpił go Mateusz Wieteska, straciliśmy pierwszego gola po strzale życia Jasira Asaniego. Druga bramka padła w drugiej połowie.

Polacy nie tylko nie odrobili strat, ale nie byli nawet blisko. Po meczu na piłkarzy reprezentacji, w tym na Roberta Lewandowskiego, spadła fala krytyki. Do tych, którzy mają pretensje do kapitana, dołącza Jędker. Raper odniósł się do meczu na swoim instagramowym profilu.

Wstyd! Ale Lidl i Barca płacą lepiej niż reprezentacja! – skomentował Jędker, poddając w wątpliwość zaangażowanie napastnika FC Barcelona.