Jędker wyzywa Wujka Samo Zło: Czekam na Ciebie, diplodoku!

Raper nie szczędził ostrych słów


2020.04.03

opublikował:

Jędker wyzywa Wujka Samo Zło: Czekam na Ciebie, diplodoku!

fot. P. Tarasewicz

W czwartek Wujek Samo Zło wrzucił na swój Instagram szyderczy mem z Jędkerem w roli głównej. Na zdjęciu możemy zobaczyć mężczyznę z przyklejoną twarzą Jędkera i trzymającego kartkę z napisem „Zagram koncert pod monopolowym”, nawiązując do zespołu Monopol. Jędker zrewanżował się własnym memem, a dziś pojawiło się nagranie, na którym raper po raz kolejny wyzywa na walkę Wujka Samo Zło. Na początku zarapował fragment numeru CNE i WSZ z producenckiego albumu Waco „Świeży materiał”, a później skierował się do WSZ.

„Człowiek Nowej Ery i Wujek Samo Zło, jak przyczajony tygrys i ukryty smok”. Jesteś ukrytym smokiem? Czekam na Ciebie, diplodoku. Im waiting for ya – mówi Jędker.

Sprawdź też: Sobota zabrał głos w sprawie oskarżeń Jongmena

Pod nagraniem znalazło się kilka słów skierowanych bezpośrednio Wujka Samo Zło. Były członek Zip Składu porównuje zasługi obu raperów oraz wytyka kilka spraw.

Diplodoku! Mianuję Cię naczelnym wodzem Hipokrystanu. Tak, zrobiliśmy Monopol, zrobiliśmy też Zip skład, WWO i kilka innych fajnych rzeczy… Na serio coś do mnie masz głęboko ukrytego, jedziesz po mnie jakbym komuś coś zrobił – atakuje Jędker i dodaje – Nazywasz się dziennikarzem muzycznym, a nie słuchałeś nawet uważnie mojej ostatniej płyty. Kilkanaście lat, zajmujesz się działalnością charytatywną, a mówisz, że Jędker nie ma prawa do drugiej szansy. Gdzie ta empatia? – pyta

Następnie odniósł się do akcji Wujka z szablą i krytyki pod adresem jego apelu o zostanie w odosobnieniu.

Krytykujesz moje apele, żeby zostać w odosobnieniu po czym sam biegasz po lesie z szablą i pijesz z kałuży. Wiem co zrobiłem i mówiłem. Małymi krokami, wracam tam gdzie byłem kiedyś. Bez środków wydałem album, którego tacy jak ty nawet nie raczyli posłuchać. W dobie branżowych konfitur, pseudo raperów celebrytów, rapu o pączkach, jesteś jak Twój freestyle – kończy.

Sprawdź też: Wujek Samo Zło niesiony ułańską fantazją odpowiedział na pytanie o walkę z Jędkerem

Póki co Wujek Samo Zło nie odniósł się do nagrania byłego członka Zip Składu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Diplodoku! Mianuję Cię naczelnym wodzem Hipokrystanu. Tak, zrobiliśmy Monopol, zrobiliśmy też Zip skład, Wwo i kilka innych fajnych rzeczy… Na serio coś do mnie masz głęboko ukrytego, jedziesz po mnie jakbym komuś coś zrobił. Nazywasz się dziennikarzem muzycznym, a nie słuchałeś nawet uważnie mojej ostatniej płyty. Kilkanaście lat, zajmujesz się działalnością charytatywną, a mówisz, że Jędker nie ma prawa do drugiej szansy… Gdzie ta empatia? Krytykujesz moje apele, żeby zostać w odosobnieniu po czym sam biegasz po lesie z szablą i pijesz z kałuży. Wiem co zrobiłem i mówiłem. Małymi krokami, wracam tam gdzie byłem kiedyś. Bez środków, wydałem album, którego tacy jak ty nawet nie raczyli posłuchać… W dobie branżowych konfitur, pseudo raperów celebrytów, rapu o pączkach, jesteś jak Twój freestyle… ten sam …heheh Jędker zagra pod monopolowym? 😀 Newsflash… ty nigdzie nie zagrasz 😂. Zdrowia Wujku Samo Dno dla Ciebie i bliskich, a jak się to wszystko uspokoi to mam nadzieję że widzimy się w klatce. #famemma #jedi #fight #wujeksamodno

Post udostępniony przez Jędker (@jedker_aka_jd)

Sprawdź też: Malik Montana: Nagle pocałunki stają się bronią, a pieniądze nie mają wartości

Polecane

Share This