Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek w nowym singlu Miuosha

Po czterech latach raper wraca z solowym krążkiem.


2023.09.13

opublikował:

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek w nowym singlu Miuosha

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przed premierą albumu „Początek”, Miuosh prezentuje kolejny singiel z nowej płyty pt. „Żurawie” nagrany wspólnie z Natalią Szroeder. Pierwsze od czterech lat solowe wydawnictwo MIUOSHA trafi do sprzedaży 22 września. W sklepie Fandango Records dostępny jest już preorder albumu w dwóch wersjach.

„Żurawie” to pierwsza współpraca Miuosha z Natalią. Singiel podkreśla ponadgatunkowość nadchodzącego krążka i śmiałe sięganie Miuosha po to, co w muzyce najlepsze, nie oglądając się na gatunki i konwencje. Wyreżyserowany przez Mateusza Znanieckiego teledysk do utworu pokazuje urywki z codziennego życia uchwycone przy pomocy telefonu. To też opowieść o rozumieniu świata i rzeczy na nowo, co stanowi oś najnowszego albumu Miuosha. Na krążku artysta mówi o osobach, dla których stara się wszystko raz jeszcze zbudować i które budują to razem z nim.

Jesienią 2023 Miuosh odwiedzi kilkanaście polskich miast i zaprezentuje materiał z nowego albumu. Bilety są już dostępne w regularnej sprzedaży na ebilet.pl.

Polecane

Share This