Jest fragment nowego DVD zespołu Believe

Zaledwie 3 tygodnie dzielą nas od premiery drugiego wydawnictwa DVD w karierze znakomitej art/prog rockowej formacji Believe.


2012.03.27

opublikował:

Jest fragment nowego DVD zespołu Believe

Materiał zatytułowany „Seeing Is Believing” został zarejestrowany w listopadzie ubiegłego roku w Teatrze Śląskim w Katowicach w zespół w składzie: Mirek Gil – gitary, Karol Wróblewski – wokal, Satomi – skrzypce, Vlodi – perkusja, Przemas – gitara basowa oraz Konrad Wantrych – instrumenty klawiszowe. Podczas tego wyjątkowego wieczoru Believe zaprezentował przede wszystkim materiał ze swojego ostatniego studyjnego albumu „World Is Round” (Metal Mind Productions, 2010).

 

W programie występu znalazło się między innymi nagranie „AA” i właśnie ten fragment koncertu dostępny jest od dziś na oficjalnym kanale Metal Mind Productions w serwisie YouTube:

Poza koncertem na DVD znajdziemy również wywiad z Mirkiem Gilem i Karolem Wróblewskim, film dokumentalny „Music for One Leg” poświęcony perkusiście zespołu, jedynemu bębniarzowi, który nie mając jednej nogi gra na standardowym zestawie perkusyjnym, zapis koncertu w warszawskim klubie Progresja  a także biografię, dyskografię i galerię zdjęć.

Wydawca: Metal Mind Productions

Nr Kat.: MMPDVD0198

Barcode: 5907785037441

Format: DVD

Gatunek: Rock progresywny

Data premiery: 16.04.2012

 

Lista utworów:

1. No Time Inside

2. World Is Round

3. This Bread Is Mine

4. And All the Roads

5. What They Want (Is My Life)

6. Lay Down Forever

7. AA

8. Guru

9. New Hands

10. Cut Me Paste Me

11. Poor King of Sun / Return

12. Silence

 

Bonus video:

wywiad z Mirkiem Gilem i Karolem Wróblewskim

Music for One Leg (dokument)

Friends for Robert, 2011

Live at Progresja, Warsaw, 2011

Tagi


Polecane

Share This