Jezus, Szatan, Arka Gdynia, Wisła Kraków – Miłemu ATZ jest obojętne, w co wierzysz i kogo kochasz

"Chyba, że jesteś zje*em".


2024.04.01

opublikował:

Jezus, Szatan, Arka Gdynia, Wisła Kraków – Miłemu ATZ jest obojętne, w co wierzysz i kogo kochasz

fot. P. Tarasewicz

W ubiegłym tygodniu ruszyła przedsprzedaż nowego albumu Miłego ATZ. „ACID MORO” trafi na rynek 10 maja. Artysta promuje album utworem tytułowym, kawałkiem „Mandala Splash” i najnowszym „Kto się wyświetla”, w którym gościnnie wsparł go Jupiej.

Obojętnie w co wierzysz, obojętnie kogo kochasz – czy to Jezus, Szatan, Arka Gdynia czy Wisła Kraków to idzie dla Ciebie jeśli się wyświetlasz! To idzie dla wszystkich osiedli takich jak nasze. Podczas gdy w Europie trwa party i letnia rozpusta – u nas w Aspen nadal grzmi lodem. Wiara na czerwonych klimpach się buja na klipach. Skąd byś nie był – to miasto tuli do klaty (chyba, że jesteś zje*bem to wtedy nie). „Kto się wyświetla” to numer z gościnnym udziałem młodego braciszka Jupijeja. Dla wszystkich fanów poważnej truskulowej jechanki i gdyńskiego wyjeban*mam – czytamy w opisie klipu na YouTube.

„ACID MORO” jest największym dotychczasowym projektem artysty, który przygotował dwie długogrające płyty wypełnione zarówno mainstreamowymi gwiazdami, jak i znanymi artystami z polskiego undergorundu. Artysta łączy na tej płycie wszystkie style i nurty, w których się porusza. Całość jest pełna eksperymentów, retrospekcji brzmieniowych do czasów, które wspominamy z łezką w oku. Wszystko to ponownie wniesione na wyższy level razem z topką producentów z Polski oraz UK. Nie zabraknie basowych jechanek, ciężkich hip hopowych bangerów, Gdyńskiego ciepła, organiczności, zwariowanych fristajl rapsów w stylu postUndowym i słodkiego aReNBi dla dziewczyn i wrażliwców.

Polecane

Share This