JLO zapowiedziała nowy album i film. To pierwsze wydawnictwo od blisko dziesięciu lat

Premiera na początku przyszłego roku


2023.11.28

opublikował:

JLO zapowiedziała nowy album i film. To pierwsze wydawnictwo od blisko dziesięciu lat

Długo oczekiwane muzyczne wydawnictwo Jennifer Lopez, zatytułowane THIS IS ME…NOW, ujrzy światło dzienne 16 lutego 2024 roku. Tym razem będzie to „podwójna” premiera: pełnometrażowego filmu oraz longplay’a jednej z najpopularniejszych współczesnych wokalistek

This Is Me…Now to pierwszy od niemal dekady studyjny album Lopez, która w przyszłym roku świętować będzie rocznicę wydania siostrzanego krążka This is Me…Then. Nowy album zamknie 20-letnią, muzyczną podróż artystki.

SPRAWDŹ TAKŻE: Shakira zapłaciła 27 milionów dolarów kary za niepłacenie podatków. Ale to nie koniec jej problemów

Longplay – napisany i wyprodukowany przez Lopez i Rogéta Chayeda, wspólnie z Angelem Lopezem, Jeffem „Gitty” Gitelmanem, HitBoyem, Tayem Keithem i INK – łączy R&B, współczesne brzmienia popowe i hip-hopowe bity z charakterystycznym, emocjonalnym wokalem JLO. To – jak zapowiada sama artystka – najbardziej szczery i osobisty krążek w jej dyskografii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

– This Is Me…Now: The Film to coś, czego jeszcze nie widzieliśmy z JLo w roli głównej. Narracyjne, intymne, refleksyjne, seksowne, zabawne, fantastyczne i bardzo rozrywkowe muzyczne i wizualne reinterpretacje publicznie krytykowanego życia miłosnego wokalistki. Wspólnie z reżyserem Dave’em Meyersem Lopez tworzy przełomowe, immersyjne doświadczenie kinowe: ekstrawagancki festiwal wizualny i dźwiękowy z imponującą choreografią, gwiazdorskimi cameo, kostiumami, scenografiami i visualami godnymi superprodukcji. Film, mimo że jest imponującym i barwnym widowiskiem, ostatecznie jest serdecznym hołdem dla JLo – jej drogi do samorozwoju i trwałej wiary w happy endy. Jak sama podkreśla, ma nadzieję, że widzowie będą zaintrygowani i opuszczą seans z nadzieją, że prawdziwa miłość może być czymś więcej niż tylko marzeniem – piszą wydawy JLO.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

This Is Me…Now: The Film dostępny będzie na Prime Video na całym świecie. Album This Is Me…Now będzie dystrybuowany przez Nuyorican/BMG.

Pierwszy singel z albumu This Is Me…Now, zatytułowany Can’t Get Enough, pojawi się 10 stycznia 2024 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Polecane

Share This