Joanna Jędrzejczyk do Szpaka: „Jesteś niesamowitym gościem”


2023.10.03

opublikował:

Joanna Jędrzejczyk do Szpaka: „Jesteś niesamowitym gościem”

fot. mat. pras.

Szpaku niejednokrotnie już pokazywał, że angażuje się w problemy swoich fanów i jeśli tylko może im pomóc, stara się to robić. Joanna Jędrzejczyk opowiedziała dziś o niezwykłym geście rapera, który zmienił życie jego słuchacza.

Miesiąc temu byłam w szpitalu. To był trudny czas. Jest Mikołaj, który dziś czuje się lepiej. Ale Mikołaj stracił chęć do walki – fizyczną, psychiczną. Zapytałam go o jego marzenie. Powiedział, że Szpaku z ekipy GUGU, z labelu, w ogóle, że Mateusz Szpaku jest jego idolem – mówi w nagraniu opublikowanym w stories na Instagramie fighterka.

I Mateusz dziś pojawił się w szpitalu. Mikołaj chce walczyć. Chłopaki sobie gadali i chciałam tylko powiedzieć, że… Szpaku, jesteś niesamowitym gościem. Ja mam wielkich idoli muzycznych, ale jesteś teraz na liście numer jeden jako muzyk i człowiek przede wszystkim. O takich ludziach powinniśmy mówić, wysławiać ich, bo uratowałeś życie i chcę, żebyś o tym wiedział. Jesteś niesamowity za to, co zrobiłeś dla Mikołaja, jego mamy – dodaje Joanna Jędrzejczyk.

Polecane

Share This