Jonas Brothers zaprosili swoje partnerki do nowego klipu


2020.01.20

opublikował:

Jonas Brothers zaprosili swoje partnerki do nowego klipu

W serwisach cyfrowych pojawił się premierowy singiel Jonas Brothers – „What A Man Gotta Do”. W klipie do kawałka pojawiają się partnerki wokalistów: Priyanka Chopra Jonas, Sophie Turner oraz Danielle Jonas.

Klip do kawałka wyreżyserował Joseph Kahn. Jonas Brothers zaprosili do wideo swoje partnerki, a w teledysku możemy podziwiać nawiązania do takich filmowych klasyków jak „Grease”, „Nie mów nic” czy „Ryzykowny interes”.

Jonas Brothers premierowo wykonają nowy singiel na ceremonii Grammy, która odbędzie się 26 stycznia w Los Angeles. Zespół jest nominowany w kategorii Najlepszy występ popowego duetu/zespołu.

„What A Man Gotta Do”, to pierwszy premierowy materiał od wydania albumu „Happiness Begins”, który zadebiutował na szczycie Billboard Top 200 i zdobył status platyny w Stanach. Promujący kawałek singiel „Sucker” trafił na szczyt Billboard Hot 100. Równie wielkim hitem okazał się utwór „Only Human”. „Happiness Begins” ukazało się po 6-letniej przerwie, w trakcie której bracia Jonas zajęli się twórczością solową. W 2019 wokaliści otrzymali m.in. MTV VMA za Najlepszy teledysk popowy i dwie nagrody Teen Choice Awards – Artysta dekady oraz Najlepsza grupa na lato.

Polecane

Share This