Jongmen wyśmiewa Sobotę: „Parówa ze Szczecina zapowiedział diss na siebie”


2021.03.04

opublikował:

Jongmen wyśmiewa Sobotę: „Parówa ze Szczecina zapowiedział diss na siebie”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Kilkadziesiąt minut temu w sieci pojawił się klip do kolejnego kawałka promującego ubiegłoroczną płytę zespołu Heavyweight. W skład supergrupy wchodzą Kizo, Jongmen i Bonus RPK, choć tego ostatniego z wiadomych przyczyn nie zobaczymy w teledysku. W swojej zwrotce Jongmen kolejny raz nawiązuje do tzw. sześćdziesiątek, nawijając: „Z kapusiami jazda, z rządem, sejmem jazda”. W kontekście relacji Jongmena z Sobotą trudno nie odnieść tych słów do szczecinianina.

Sobota całą nadchodzącą płytę „Homo Sum” (premiera jutro) poświęca na rozliczenie się z Jongmenem i dissowanie go. Wkrótce w sieci powinien pojawić się także diss Jongmena. Skąd o tym wiemy? Diss zapowiedział… Sobota.

Wiem, że on ma już gotowy diss na mnie. Wyjdzie pewnie w następnym tygodniu. Zajęło mu to dużo czasu, bo musiał zbierać gitów… Przecież sam ten gość zbyt dużo nie ma do gadania. Skąd to wiem? Dzięki informacjom, które przekazują mi jego lojalni koledzy:-) – napisał szczeciński raper.

Sprawdź także: Popek przez lata tworzył muzykę pod wpływem alkoholu i narkotyków. Czy da radę robić to także na trzeźwo?

W odpowiedzi Jongmen wyśmiewa przeciwnika, komentując w stories na Instagramie:

Wczoraj parówa ze Szczecina zapowiedział diss na siebie, więc j***ć k***ę cały czas – mówi, śmiejąc się Jongmen.

W zilustrowanym teledyskiem numerze „Bunt” gościnnie pojawił się Szpaku. Szef GUGU także ma kilka mocnych słów pod adresem osób współpracujących z władzami w zamian za złagodzenie kary. „J***ć kapusi, k***a, gdzie widzisz błąd? Błędem było się roz***ać, je**ąć o je***e dno” – rapuje w swojej zwrotce Szpaku.

Polecane

Share This