Josef Bratan kończy z freak fightami. A co z muzyką?

"Olałem to trochę" - przyznaje Josef.


2023.02.10

opublikował:

Josef Bratan kończy z freak fightami. A co z muzyką?

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

17 lutego w sieci pojawi się klip do nowego singla Josefa Bratana i Alberto zatytułowanego „Rebelianci”. Tego samego dnia ma ruszyć przedsprzedaż identycznie zatytułowanego krążka braci Simao. W rozmowie z Winim Josef deklaruje, że muzyki powinno być więcej, ponieważ przymierza się do zakończenia przygody z freak fightami, która zabiera mu dużo czasu i energii.

Świat freak fightów kusi artystów nie tylko możliwością dotarcia do nowej publiczności, ale też stawkami, które dostają za walki. W rozmowie z Winim artysta deklaruje, że mimo wszystko nie są one na tyle kuszące, by całe swoje życie dostosowywać do reżimu treningowego.

Jak poznałem to wszystko od środka, tych ludzi, to powiem ci, że te pieniądze nie są warte tego, żeby poświęcać całe życie, czas czy rodzinę po to, żeby się rozwijać – powiedział. – Robię jeszcze tę jedną walkę. Zamówiłem już sobie gablotkę. Mówię: „biorę ten pas, wsadzam do gablotki i finito la musica”. Wyrzucamy teraz mixtape, w międzyczasie kończę swoją płytę. Olałem to trochę, jak zobaczyłem, co się dzieje na rynku. Teraz każdy chce być artystą – przyznał.

Polecane

Share This