Josef Bratan rzucił się na Koro na konferencji HIGH League

Reprezentantowi HIGH League ewidentnie nie spodobał się wers rzucony przez freestyle'owca.


2023.05.24

opublikował:

Josef Bratan rzucił się na Koro na konferencji HIGH League

fot. mat. pras.

Koro i Edzio jak przystało na freestyle’owców uraczyli widzów krótką bitwą podczas konferencji, na której ogłoszono, że 17 czerwca zmierzą się na HIGH League 7 w Tauron Arenie Kraków. Wygląda na to, że Koro już przy pierwszym kontakcie z federacją narobił sobie w niej wrogów. Artysta w trakcie swojego freestyle’u rzucił pod adresem Edzia: „Bez TikToka byłbyś tam, gdzie Josef Bratan bez Malika”.

Josefowi ewidentnie się to nie spodobało i tuż po zakończeniu bitwy wbiegł na scenę i próbował rzucić się na Koro, ale ochroniarze ostudzili jego zapał.

Że ja nie istnieję bez Malika? Wiesz, gdzie miałem debiut? U Kalego w kawałku. Nawet nie sprawdzałeś. Tak samo jak ja ciebie nie znałem – powiedział.

Koro próbował uspokoić reprezentanta GM2L, mówiąc, że to freestyle i właściwie nie pamięta już, co nawinął, na co Bratan stwierdził, że żaden freestyle i linijki pewnie były wcześniej napisane, po czym odwrócił się i poszedł.

Witamy w HIGH League, Koro, witamy w HIGH League. Siadaj sobie – trafnie podsumował całe zajście prowadzący konferencję Mateusz Kaniowski.

Polecane

Share This