Josef Bratan z Fagatą. „Odezwało się do mnie naprawdę wiele fajnych dziewczyn”

"Jeżeli zobaczysz swoją żonę lub partnerkę na lajwie, nie bądź na nią zły. Dostanie klapsa i tyle".


2022.07.07

opublikował:

Josef Bratan z Fagatą. „Odezwało się do mnie naprawdę wiele fajnych dziewczyn”

fot. mat. pras.

Josef Bratan zaprosił w tym tygodniu do zgłaszania się do niego kobiety chętne do uczestnictwa w jego instagramowym lajwie. Raper szykuje imprezę w ramach swojego projektu Dom EX. Ma to być najbardziej spektakularna z jego dotychczasowych transmisji, ale póki co raper, mając na uwadze ostatnie przeszkody, nie chce zdradzać szczegółów.

Chciałem wam przekazać informację dotyczącą imprezy u Josefa Bratana. Z powodów, że ktoś ostatnio próbował zakłócić mi transmisję dla bezpieczeństwa całej imprezy dowiecie się o niej jakieś 10 godzin przed, więc musicie być czujni. Ja wstawię posta, którego musicie udostępniać tak, żeby do każdego dotarło, że muszą być czujni – powiedział w nagraniu opublikowanym w stories na Instagramie. Dla wielu zaskoczeniem może być to, że towarzyszyła mu Fagata. Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek poinformowała, że nie zobaczymy jej w trakcie transmisji, ale na pewno ją obejrzy. Josef przyznał natomiast, że jego ogłoszenie spotkało się z dużym zainteresowaniem.

Odezwało się do mnie naprawdę wiele fajnych dziewczyn. Od razu z góry zaznaczam, że jeżeli zobaczysz swoją żonę lub partnerkę na lajwie, nie bądź na nią zły. Dostanie klapsa i tyle – zapowiedział.

Polecane

Share This