Judas Priest w przyszłym roku w Polsce

Grupa przyjedzie do nas w znakomitym towarzystwie.


2023.05.26

opublikował:

Judas Priest w przyszłym roku w Polsce

foto: Karol Makurat / tarakum.plJudas Priest, Spodek, 13.06.2018

Świetne wieści dla fanów Judas Priest – grupa ogłosiła dziś plany przyszłorocznej trasy koncertowej po Europie. Tournee Metal Masters 2024 będzie miało także polski przystanek – 30 marca 2024 r. grupa wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Zespół przyjedzie do nas w znakomitym towarzystwie – do udziału w trasie zaproszono również Saxon i Uriah Heep.

Ogólna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 1 czerwca o godzinie 11:00 na www.LiveNation.pl. Dzień wcześniej rozpocznie się przedsprzedaż Ticketmaster.

Najbardziej pracowity zespół metalowy został wprowadzony do Rock & Roll Hall of Fame w 2022 roku – wcześniej w tym samym roku wyruszył w przełożoną światową trasę koncertową z okazji 50-lecia grupy – obejmowała ona koncerty w USA, Europie, Meksyku i Ameryce Południowej.

Judas Priest pracują obecnie nad nowym albumem studyjnym, który ma zostać wydany na początku przyszłego roku. W marcu ikony wyruszą w kolejną światową trasę koncertową, która rozpocznie się w Wielkiej Brytanii i będzie kontynuowana w Europie, a następnie w USA i nie tylko. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych wkrótce.

Polecane

Share This