Juice WRLD – album „Fighting Demons” już dostępny

Na pośmiertne wydawnictwo trafiły utwory nagrane m.in. z Justinem Bieberem, Trippie Reddem i Polo G.


2021.12.10

opublikował:

Juice WRLD – album „Fighting Demons” już dostępny

fot. mat. pras.

W dniu premiery albumu, 10 grudnia, w Chicago po raz pierwszy obchodzony jest Juice WRLD Day – wydarzenie zorganizowane we współpracy z fundacją Live Free 999 założoną przez matkę artysty. W jego ramach w najsłynniejszym mieście stanu Illinois odbędzie się szereg wydarzeń dla fanów, współpracowników oraz najbliższych artysty. Fani na całym świecie będą mogli oglądać transmisję z wydarzenia za pośrednictwem Twitcha.

Niewiele rzeczy sprawiało Jaradowi „Juice’owi WRLD” Higginsowi większą przyjemność, niż dzielenie się nową muzyką z milionami fanów na całym świecie – czytamy we wspólnym komunikacie matki nieżyjącego rapera, Carmeli Wallace i labelu Grade A. – Zostawił po sobie zadziwiająco dużo muzyki, którą jego sympatycy będą mieli okazję poznawać przez kolejne lata. Jarad był zawsze szczery w kwestii swych problemów. Wszystko, co leżało mu na sercu, wyrażał przez swoją muzykę i sztukę. Nigdy nie opuścił rodziny i przyjaciół, zawsze oferując swą pomoc. Dziś ogłaszamy premierę nowej płyty „Fighting Demons”, która ukaże się 10 grudnia. Zachęcamy wszystkich, którzy walczą z uzależnieniem czy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, by nigdy się nie poddawali. Nadal możecie szukać darmowego wsparcia poprzez LiveFree999.org – fundację stworzoną ku pamięci Juice’a WRLD.

Poprzedni album artysty, „Legends Never Die”, ukazał się w lipcu 2020 i zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200, gdzie spędził dwa tygodnie. Z płyty pochodzi 5 singli, które dotarły do top 10 listy Billboard Hot 100.

W kwietniu 2020 roku, matka Juice’a, Carmela Wallace, powołała do życia fundację Live Free 999, która ściśle współpracuje z wytwórniami Grade A oraz Interscope.

Lista utworów na albumie „Fighting Demons” Juice WRLD:
1. Burn
2. Already Dead
3. You Wouldn’t Understand
4. Wandered To LA ft. Justin Bieber
5. Eminem Speaks
6. Rockstar In His Prime
7. Doom
8. Go Hard
9. Juice WRLD Speaks
10. Not Enough
11. Feline ft. Polo G & Trippie Redd
12. Relocate
13. Juice WRLD Speaks 2
14. Until The Plug Comes Back Around
15. From My Window
16. Girl Of My Dreams ft. SUGA (BTS)
17. Feel Alone
18. My Life In A Nutshell

Polecane

Share This