Julia Wieniawa broni Maty: „Ludzie nie potrafią się cieszyć z sukcesów innych”

"Czy Mata jest otyły"? - pyta aktorka i wokalistka.


2021.10.22

opublikował:

Julia Wieniawa broni Maty: „Ludzie nie potrafią się cieszyć z sukcesów innych”

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Po nawiązaniu współpracy z McDonald’s na Matę spadło sporo krytyki. Jedni zarzucają mu współodpowiedzialność za otyłość polskiej młodzieży, inni twierdzą, że współpraca z siecią fast foodów to zdrada hiphopowych ideałów. Do tego należy dołożyć jeszcze głosy osób, którym nie odpowiadają smakowe walory Vanilla Matcha Latte ewentualnie „makowego” potrójnego cheeseburgera.

Choć krytykowanie Maty stało się w ostatnich dniach modne, nie brakuje także głosów uznania i wsparcia pod adresem reprezentanta SBM Labelu. Julia Wieniawa nie tylko nie ma nic przeciwko kooperacji, ale zarzuca też zazdrość tym, dla których Matczak w McDonald’s jest problemem.

Bardzo mi się podoba ta kreacja, którą stworzył. A czy Mata jest otyły? To jest taki polski charakter. Może nie tylko polski? Ludzie tak mają niestety. Nie potrafią się cieszyć z sukcesów innych, tylko właśnie wytykają palcem, coś, co się komuś nie udało albo wymyślają, że coś się nie udało. Szukają sensacji i robią dziurę w całym – komentuje aktorka i wokalistka.

Polecane

Share This