Julia Wieniawa w nowym singlu Karasia i Roguckiego


2021.05.20

opublikował:

Julia Wieniawa w nowym singlu Karasia i Roguckiego

fot. mat. pras.

Kuba Karaś i Piotr Rogucki idą za ciosem. Po ubiegłorocznym „Ostatnim bastionie romantyzmu” panowie zapowiadają kolejny wspólny album. W sieci pojawił się klip do promującego go singla „Bezpieczny lot” z gościnnym udziałem Julii Wieniawy.

„Bezpieczny Lot” to początek kolejnego etapu i pięknej przygody we współpracy z Piotrem Roguckim i naszym zespołem – Wiki Jakubowską i Kamilem Kryszakiem. Mam nadzieje, że ten utwór zapewni wam niejedno bezpieczne lądowanie podczas wakacyjnych podróży! – mówi Kuba Karaś. – Tekstowo Piotr Rogucki nadal stawia na uczucia – Piosenka „Bezpieczny Lot” to wyznanie tęsknoty za spełnioną miłością i poczuciem równowagi – dodaje.

Sprawdź także: Hey wraca na scenę po ponad trzech latach

Piosence towarzyszy wideo wyreżyserowane przez Filipa Berendta.

– Wszyscy potrzebujemy czasem wybuchu oczyszczającego płaczu, by coś skończyć i móc zacząć od nowa. Tego wyrzutu nieskrępowanych emocji, dzięki któremu jesteśmy w stanie dalej żyć. I właśnie taka najprostsza emocja jest punktem wyjścia dla naszego nowego klipu. Przedstawione obrazy metaforycznie opowiadają o bólu rozstania, w nieoczywisty sposób przeplatając się ze znaczeniami zawartymi w samej piosence – wyjaśnia reżyser.

Na nowej płycie pt. „Bezpieczny lot” artyści odchodzą od mrocznych brzmień lat 80. czy zimnej fali i kierują swój ster na przestrzenne dźwięki i melodie czerpiące z łagodności lat 70. i radości życia płynącej z disco. Zespół nie zdradza jeszcze daty premiery albumu.

Polecane

Share This