Justin Bieber świętuje premierę płyty nowym klipem

Artysta dał także wyjątkowy występ w ramach Tiny Desk Concert.


2021.03.21

opublikował:

Justin Bieber świętuje premierę płyty nowym klipem

fot. mat. pras.

W mijającym tygodniu do sklepów trafił nowy album Justina Biebera „Justice”. Krążek zawiera single „Hold On”, „Anyone”, „Lonely”, „Holy”, a także najnowszy „Peaches”. W kawałku oraz towarzyszącym mu klipie Justina wsparli Giveon i Daniel Caesar.

W ramach kampanii promującej album „Justice”, Justin Bieber wystąpił na koncercie noworocznym T-Mobile, wystąpił w ramach „Journals Live” TikTok, zagrał koncert dla Spotify z użyciem technologii AR, zaprezentował się także na żywo w trakcie ceremonii Nickelodeon Kids’ Choice Awards oraz pojawił się jako gość serii NPR Tiny Desk Concert:

Bieber dwukrotnie pojawił się jako muzyczny gość „Saturday Night Love”, wystąpił na American Music Awards i People’s Choice Awards.

Justin Bieber ma ponad 75 miliardów streamów całego katalogu oraz ponad 70 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Jest artystą numer jeden na YouTube z 60 mln subskrypcji na koncie oraz rekordami Spotify – ponad 65 mln słuchaczy miesięcznie.

Sprawdź także: Andrzej Piaseczny nadal w szpitalu. Management artysty publikuje nowe wiadomośći o jego stanie zdrowia

Pamiętacie jeszcze samochodowych magików z Pimp My Ride? Zobaczcie, jak odpicowali Rolls-Royce’a Justina Biebera

Justin Bieber ma ostatnio dobrą passę. Jego walentynkowy koncert okazał się wielkim hitem, bijąc rekord popularności transmisji live na TikToku. Show złożone z piosenek wydanych na kompilacyjnym albumie „Journals” z 2013 roku zobaczyły cztery miliony fanów. Kolejnym powodem do radości jest współpraca z West Coast Customs – ekipą samochodowych magików znanych z Pimp My Ride. Czarodzieje z West Coast Customs dostarczyła mu odpicowanego Rolls-Royce’a. Na widok nowej wersji auta wokalista rozpłakał się ze szczęścia.

Zobaczcie materiał, w którym West Coast Customs krok po kroku prowadzą widzów przez proces tuningowania samochodu Biebera oraz reakcję artysty. Justin nie mógł uwierzyć w to, co widzi i szczerze mówiąc ani trochę mu się nie dziwimy.

Polecane

Share This