Justin Bieber synem Diane Keaton

Wokalista łączy siły z laureatką Oscara.


2021.10.09

opublikował:

Justin Bieber synem Diane Keaton

fot. mat. pras.

Justin Bieber zaprezentował fabularyzowany klip do nowego utworu „Ghost”. W klipie zagrała gwiazda amerykańskiego kina, laureatka Oscara, Diane Keaton.

W teledysku widzimy Justina Biebera w roli syna Diane Keaton. Po śmierci ojca, chłopak pomaga matce odzyskać radość życia. Za reżyserię wideo odpowiada Colin Tilley.

Wczoraj na platformie Amazon premiery doczekał się „Justin Bieber: Our World” – dokument poświęcony przygotowaniom do noworocznego koncertu artysty. Po trzyletniej przerwie gwiazdor wystąpił na dachu hotelu Beverly Hilton dla 240 zaproszonych gości. Film, który wyreżyserował Michael D. Ratner, pokazuje nie tylko prace nad niezwykłym show, ale i prywatne ujęcia Biebera z żoną Hailey.

„Justice”, szósty album Justina Biebera, oryginalnie ukazał się w marcu 2021 roku i dotarł na 1. miejsce list sprzedaży w 117 krajach. Z płyty pochodzą single „Hold On”, „Anyone”, „Lonely”, „Holy”, „Peaches” oraz okupujący od 7 tygodni szczyt notowania Billboardu „Stay”, a wśród gości znaleźli się m.in. Giveon, Daniel Caesar, The Kid Laroi, Dominic Fike, Khalid, Beam, Burna Boy czy Chance The Rapper. W pierwszym tygodniu w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano 154 tys. egzemplarze albumu. Dziś „Justice” ma ponad 9 miliardów odsłuchów na całym świecie.

Polecane

Share This