Justin Bieber tuż przed ślubem z Hailey powiedział Selenie Gomez, że nigdy nie przestał jej kochać?

"Chodził zarówno z nią, jak i Hailey na randki w tym samym tygodniu".


2023.03.11

opublikował:

Justin Bieber tuż przed ślubem z Hailey powiedział Selenie Gomez, że nigdy nie przestał jej kochać?

fot. Instagram / @justinbieber

Zanim Justin Bieber wziął ślub z Hailey Baldwin, przez blisko dekadę spotykał się z Seleną Gomez. Młode gwiazdy poznały się w 2009 roku, rok później oficjalnie podano, że są w związku. Ich relacja była bardzo burzliwa, naznaczona licznymi rozstaniami i powrotami. W sieci pojawiły się informacje, sugerujące, że nawet po jej definitywnym zakończeniu, uczucie nie wygasło, przynajmniej ze strony Justina.

W przedostatnim odcinku podcastu Deux X zasugerowano, że Justin i Selena spotykali się nawet wtedy, kiedy Bieber był już w związku z Hailey. Warto dodać, że podcast prowadzony przez Deux Moi jest jednym z najchętniej słuchanych plotkarskich programów, a jego autorzy mają źródła, pozwalające im dotrzeć do szeregu zakulisowych informacji. – Justin zachowywał się tak, jakby był zdruzgotany tym, że on i Selena ciągle zrywają. Myślał, że nigdy nie przestanie za nią szaleć i zawsze będzie ją kochał, do tego stopnia, że chodził zarówno z nią, jak i Hailey na randki w tym samym tygodniu – powiedziała Deux, dodając: – Justin wyznał Selenie, że wciąż jest w niej zakochany dzień przed ślubem z Hailey. Ta informacja nie pochodzi od żadnego fana ani osoby z Twittera czy Tumblr. Ktoś to faktycznie usłyszał.

Ile w tych doniesieniach jest prawdy, nie wiadomo. Wiemy natomiast, że Hailey regularnie atakuje Selenę, co wygląda czasem, jakby chciała jej coś bardzo udowodnić.

Polecane

Share This