Justin Bieber zaskakuje. Wokalista wydał niezapowiedzianą epkę

Wydawnictwo ukazało się zaledwie dwa tygodnie po premierze nowego albumu.


2021.04.05

opublikował:

Justin Bieber zaskakuje. Wokalista wydał niezapowiedzianą epkę

fot. mat. pras.

22 marca do sklepów trafił nowy album Justina Biebera „Justice”. Krążek zbiera dobre recenzje i zgodnie z prognozami zadebiutował na szczycie zestawienia Billboardu. Mogłoby się wydawać, że Justin będzie się cieszył popularnością swojego premierowego materiału, tymczasem wokalista zaskoczył fanów w Wielkanoc i sprezentował im epkę. Wydawnictwo zatytułowane „Freedom” zawiera sześć utworów, w których gościnnie pojawili się Tori Kelly, BEAM, Brandon Love, Chandler Moore, Pink Sweats, Judah Smith i Lauren Walters. Całości możecie już posłuchać w serwisach streamingowych.

Sprawdź także: The Weeknd przekaże milion dolarów na pomoc w walce z głodem w Etopii

W ramach kampanii promującej album „Justice”, Justin Bieber wystąpił na koncercie noworocznym T-Mobile, wystąpił w ramach „Journals Live” TikTok, zagrał koncert dla Spotify z użyciem technologii AR, zaprezentował się także na żywo w trakcie ceremonii Nickelodeon Kids’ Choice Awards oraz pojawił się jako gość serii NPR Tiny Desk Concert.

Bieber dwukrotnie pojawił się jako muzyczny gość „Saturday Night Love”, wystąpił na American Music Awards i People’s Choice Awards.

Justin Bieber ma ponad 75 miliardów streamów całego katalogu oraz ponad 70 mln egzemplarzy sprzedanych albumów. Jest artystą numer jeden na YouTube z 60 mln subskrypcji na koncie oraz rekordami Spotify – ponad 65 mln słuchaczy miesięcznie.

Pamiętacie jeszcze samochodowych magików z Pimp My Ride? Zobaczcie, jak odpicowali Rolls-Royce’a Justina Biebera

Justin Bieber ma ostatnio dobrą passę. Jego walentynkowy koncert okazał się wielkim hitem, bijąc rekord popularności transmisji live na TikToku. Show złożone z piosenek wydanych na kompilacyjnym albumie „Journals” z 2013 roku zobaczyły cztery miliony fanów. Kolejnym powodem do radości jest współpraca z West Coast Customs – ekipą samochodowych magików znanych z Pimp My Ride. Czarodzieje z West Coast Customs dostarczyła mu odpicowanego Rolls-Royce’a. Na widok nowej wersji auta wokalista rozpłakał się ze szczęścia.

Zobaczcie materiał, w którym West Coast Customs krok po kroku prowadzą widzów przez proces tuningowania samochodu Biebera oraz reakcję artysty. Justin nie mógł uwierzyć w to, co widzi i szczerze mówiąc ani trochę mu się nie dziwimy.

Polecane

Share This