Justin Timberlake przyjedzie do Polski?


2014.01.18

opublikował:

Justin Timberlake przyjedzie do Polski?

Serwis internetowy trojmiasto.pl podał informację o planowanym na na sierpień koncercie Justina Timberlake`a w Gdańsku. Artysta miałby wystąpić na PGE Arenie. Portal powołuje się na „wiarygodne źródła”, według których jutro ma dojść do podpisania umowy, a tym samym zapewne do oficjalnego ogłoszenia wiadomości. Jak tylko coś się w tym temacie wyklaruje, damy Wam znać.

Justin Timberlake przyjedzie do Polski?

Serwis soulbowl.pl  podzielił się informacją z bardzo tajnego źródła mówiącą o przyszłorocznym koncercie Justina Timberlake`a w Polsce. Jak zwykle nic nie jest potwierdzone, ale nasze tajne źródła podają, że ten jedyny, prawdziwy Justin wystąpi w Polsce – czytamy na stronie. Na razie żadna z agencji koncertowych nie kwapi się z potwierdzeniem tej informacji, ale w ubiegłym roku, w momencie, w którym ten sam serwis informował o występie Beyonce na Orange Warsaw Festival, było podobnie. Co to może oznaczać? Że „tajne źródła” to ktoś z obozu organizującego OWF i Justin wystąpi właśnie na tej imprezie. Brzmi sensownie, choć wcale nie musi tak być.

O organizację koncertu Justina starał się Wrocław. Miasto nie zdołało ściągnąć jeszcze wielkiej gwiazdy na swój nowy stadion i bardzo chce to zmienić. Przypomnijmy – przez pewien czas w sieci krążyły plotki o występie Paula McCartneya właśnie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Ostatecznie sir Paul zagrał w Warszawie na Narodowym. Wrocławianie chcieli zorganizować na stadionie koncert Sinead O`Connor, ale okazała się ona zbyt małą gwiazdą na taki obiekt i show ostatecznie przeniesiono do Hali Orbita. Dziennikarze „Gazety Wrocławskiej” sugerują, że coś jest na rzeczy.

Na razie pewne jest jedno – po wydaniu nowej płyty (premiera 30 września) Justin rusza w ogólnoświatowe tournée. Na razie poznaliśmy jedynie daty występów w Ameryce Północnej, ale wiadomo, że latem przyszłego roku Justin odwiedzi także Europę. Ściągnięcie artysty do Polski od dawna wydaje się więc więcej niż bardzo prawdopodobne, dlatego sama informacja nie dziwi. Czekamy na jakiekolwiek potwierdzenie i konkrety. I oczywiście trzymamy kciuki.

Popularne newsy

Polecane

Share This