Justyna Steczkowska zalała się łzami. Kto doprowadził ją do takiego stanu?


2022.09.04

opublikował:

Justyna Steczkowska zalała się łzami. Kto doprowadził ją do takiego stanu?

Choć jest uznawana za najsurowszą trenerkę muzycznego talent show, Justyna Steczkowska czasami nie potrafi powstrzymać łez. Kto doprowadził wokalistkę do takiego stanu w premierowym odcinku 13. edycji „The Voice of Poland”?

Rzeczowe, konstruktywne uwagi, umiejętność wyłapania nawet najdrobniejszych niedoskonałości wokalnych w trakcie występów czynią z Justyny Steczkowskiej surową trenerkę, którą Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron nazywają panią profesor. Okazuje się, że są momenty, w których wokalistka nie potrafi zapanować nad emocjami. Do takiej sytuacji doszło w trakcie występu 18-letniego Norberta Wronki.

Nastolatek pochodzący z niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim, śpiewając przebój Erica Claptona „Tears In Heaven”, doprowadził trenerkę talent show do łez co już teraz możecie zobaczyć w wideo poniżej.

Ogromne emocje udzieliły się nie tylko Justynie Steczkowskiej, ale także samemu uczestnikowi i jego najbliższym kibicującym na backstage’u. Fenomenalny występ uczestnika docenili także Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron, którzy odwrócili swoje fotele.

Co ciekawe, Norbert Wronka jest nie tylko świetnie zapowiadającym się wokalistą, ale także człowiekiem o złotym sercu. Od sześciu lat nastolatek jest wolontariuszem w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski we Włoszakowicach, gdzie często organizuje podopiecznym recitale.

Cały występ nastolatka będziemy mogli zobaczyć już dziś o godzinie 20:00 w TVP2. Przypomnijmy również, że w nowej edycji uczestnicy zaśpiewają na odmienionej, spektakularnej scenie muzycznego talent show Dwójki.

Polecane

Share This