K2 prezentuje osobisty klip

Raper pomaga dziewczynie chorej na raka mózgu.


2016.10.29

opublikował:

K2 prezentuje osobisty klip

Na MaxFloRecTV trafił najnowszy singiel K2 – „Twój fire”. Piosenka opowiada o rodzinnej tragedii rapera. O ile prawda w rapie to coś naturalnego, o tyle obrazujące ją klipy przedstawiają często wymyślone historie. Teledysk K2 to jednak niemal dokument. Sprawdź, co do przekazania ma artysta.

„Twój fire” to utwór o walce z chorobą kilkuletniego syna K2. Chłopak miał jednocześnie ropne zapalenie opon mózgowych i sepsę meningokokową. Jak opowiada K2, dziecko „jedną nogą było już w innym świecie”. Finał tej opowieści jest na szczęście pozytywny. Dziś syn K2 jest zdrowy i wygląda tak, jak gdyby nigdy nie przydarzyło mu się nic strasznego. Lekarze mówią wręcz o cudzie. K2 postanowił napisać o tym utwór. Zadedykował go synkowi i żonie, którzy w poniższym klipie odegrali samych siebie.

Za realizację wideo odpowiada grupa Ace of Art. Większość zdjęć została wykonana w Górnośląskim Centrum Medycznym im. prof. L. Gieca w Katowicach-Ochojcu.

– To, co przeżyłem, pozwoliło mi dostrzegać szczęście, którego na co dzień nie doceniamy, bo zaczynamy traktować je jako coś naturalnego. Takie sytuacje boleśnie przypominają człowiekowi o tym, co ma i jaka jest tego ogromna wartość – mówi K2. – Mam nadzieję, że mój klip doda wiary i otuchy wszystkim zmagającym się z chorobą czy innymi przeciwnościami losu – dodaje.

Samego artystę splot kilku nieszczęśliwych zdarzeń zmotywował do większego zaangażowania się w pomoc potrzebującym. Stał się on niepisanym ambasadorem akcji charytatywnej na rzecz chorej na glejaka mózgu Karoliny Dzienniak. Jeśli również chcesz pomóc jej wygrać życie, wejdź na tę stronę  lub wyślij SMS-a o treści S715 na numer 72365 (koszt: 2,46 zł z VAT-em).

Utwór „Twój fire” najprawdopodobniej znajdzie się na drugiej solowej płycie K2. Szczegóły dotyczące albumu na razie nie są jednak znane.

{facebook}

 

Polecane

Share This