Kacper HTA odwołuje koncert z okazji X-lecia i przesuwa premierę płyty. Raper opowiedział o swojej trudnej sytuacji

"Zawsze wierzyłem, że czekają na mnie piękne rzeczy w życiu i chyba przegapiłem najważniejsze".


2023.09.20

opublikował:

Kacper HTA odwołuje koncert z okazji X-lecia i przesuwa premierę płyty. Raper opowiedział o swojej trudnej sytuacji

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Mamy smutne wieści dla fanów, którzy czekali na koncert z okazji X-lecia działalności Kacpra HTA. Raper poinformował, że wydarzenie nie odbędzie się w najbliższym czasie i właściwie nie wiadomo, czy w ogóle się to wydarzy. Na drodze stanęły różnej natury problemy zdrowotne, z którymi zmaga się twórca.

Nie wiem, kiedy wyznaczymy nową datę i czy wyznaczymy nową datę. Po prostu w związku z moim zdrowiem fizycznym i psychicznym muszę to wydarzenie anulować. W tym momencie nie wyobrażam sobie dźwigać tak wielkiego wydarzenia – mówi raper, dodając, że nie chce wchodzić w szczegóły.

Rocznicowy koncert to jedno, ale wiemy także, że album „X” nie ukaże się na czas.

Jak nabiorę siły, dojdę do siebie w stu procentach, to na pewno wrócę do was z nowymi rzeczami. Mam kilka teledysków nakręconych, wyjdą one w najbliższym czasie, ale cała reszta mojego życia musi skupić się na mnie. Musicie to uszanować. Praktycznie przez ostatnie dziesięć lat w stu procentach poświęciłem się muzyce, wydając dziesięć albumów solowych – praktycznie 17, licząc albumy z kolegami: mixtape, kooperacyjne płyty, wydawałem po dwie płyty rocznie. Zawsze byłem w cugu działania. Każdy, kto mnie dobrze zna wie, że jestem świrem, pracoholikiem i chciałem, żeby zawsze tak było. Ścigałem się sam ze sobą. Zawsze wierzyłem, że czekają na mnie piękne rzeczy w życiu i chyba przegapiłem najważniejsze – zdrowie – komentuje artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KacperHTA (@kacperhta)

Polecane

Share This