Kaczor BRS: „Peter z Gangu PP pogoniony”. W sieci pojawiło się drastyczne zdjęcie Petera


2021.02.07

opublikował:

Kaczor BRS: „Peter z Gangu PP pogoniony”. W sieci pojawiło się drastyczne zdjęcie Petera

fot. mat. pras.

Sprawa Kaczora BRS i Petera z Gangu PP wraca za sprawą drastycznego nagrania opublikowanego przez Kaczora. Latem 2019 reprezentant Step Records zdissował członka Gangu Przemyskiej Patologii, w odpowiedzi Peter pojawił się pod domem Kaczora z maczetą.

Mama cię musiała bronić, szmato. I psy przyjechały. Jesteś zwykłą ci***ą. J***ć Kaczora BRS – komentował wówczas Peter.

W związku z daremnym filmikiem, który został nagrany po pierwsze – pod domem moich rodziców, blisko 60-latków, po drugie – w dniu mojej nieobecności – chciałbym go krótko skomentować. Chyba nie trzeba nikomu mówić, że to jest kulawy i frajerski numer ze strony osób biorących udział w tym incydencie – odpowiadał w mediach społecznościowych Kaczor.

Sprawdź także: Dawid Obserwator, Śliwa i Kaczor BRS we wspólnym numerze

Potem były kolejne dissy z obu stron i wzajemne zastraszanie, ale z czasem sprawa ucichła. Teraz wraca za sprawą drastycznego materiału opublikowanego przez Kaczora. Raper wrzucił na swój kanał film, na którym słyszymy stek wyzwisk rzucanych przez Kaczora, stojącego pod murami zakładu karnego. Raper ubliża przeciwnikowi, a wideo kończy zdjęciem pobitego Petera.

Za ku***skie i naganne zachowanie, ubliżanie przez lata ludziom grypsującym w końcu kosa trafia na kamień. Peter Gang Przemyskiej Patologii kończy karierę w pięknym stylu, a jego koledzy ze składu powoli też się wykruszają, wypisując posty w internecie, że kończą z muzyką! Będzie teraz pisał listy na konkursy mikołajkowe ze zgredami pod celą – komentuje Kaczor.

Z racji na drastyczny charakter wideo jest dostępne jedynie dla zalogowanych użytkowników i możecie je obejrzeć jedynie bezpośrednio na YouTube pod tym adresem. Poniżej publikujemy skróconą wersję, która pojawiła się na Instagramie.

Polecane


Share This