Kaczor publikuje nowe oświadczenie w sprawie oskarżenia o napaść


2021.02.20

opublikował:

Kaczor publikuje nowe oświadczenie w sprawie oskarżenia o napaść

fot. cgm.plFoto: P. Tarasewicz

Pod koniec roku Kaczor został oskarżony o pobicie kobiety w Poznaniu. Raper usłyszał wówczas zarzuty i w razie skazania groziło mu nawet pięć lat pozbawienia wolności. Kaczor od początku stanowczo zaprzeczał, jakoby to on był napastnikiem, który zaatakował kobietę spacerującą z psem.

Publikacje pojawiające się w mediach zawierają informacje niezgodne z prawdą, co w sposób jednoznaczny narusza moje dobra osobiste. Wskazuję, iż w chwili obecnej toczy się postępowanie przygotowawcze i sprawa jest wyjaśniana przez organy ścigania – komentował w grudniu raper.

Dziś Kaczor dzieli się nowym oświadczeniem w tej sprawie, informując, że postępowanie zostało umorzone.

Informuję, iż postępowanie karne toczące się przed Komisariatem Policji Poznań- Stare Miasto w Poznaniu pod sygn.akt: RSD 2046/20 oraz Prokuraturą Rejonową Poznań- Stare Miasto w Poznaniu pod sygn.akt PR 1 Ds. 4124.2020 dotyczace czynu z art. 157 par 2 KK zostało umorzone na podstawie postanowienia z dnia 21.01.2021 r. Postanowienie to jest prawomocne. Wskazuję, iż również postępowanie dotyczące wykroczenia z art. 77 KW nie dało podstaw do skierowania przeciwko mnie wniosku o ukaranie. Zaznaczam, iż w chwili obecnej nie toczą sie przeciwko mnie żadne postępowania karne – czytamy na instagramowym profilu artysty.

Sprawdź także: Pih z mocnym singlem „Jodi Arias”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kaczor (@kaczorboss)

Ostatnim solowym krążkiem poznańskiego rapera jest wydany w 2016 roku „Ostatni bastion”. Rok później fani dostali jeszcze epkę Kaczora i Piha „Zła krew”. Artyści zadeklarowali, że na tym ich współpraca się nie skończy i obiecali kolejny wspólny materiał. W 2020 Kaczor i donGURALesko odświeżyli szyld Killaz Group, dogrywając się do utworu „24/7” DJ-a Decksa. W kawałku mogliśmy usłyszeć także amerykańskich weteranów z M.O.P.. Czy singiel można traktować jako promyk nadziei na powrót Killaz Group? donGURALesko odpowiadając kilka miesięcy temu na pytania fanów przyznał, że szanse na powrót tego zespołu są nikłe, ale nie wykluczył nagrania z Kaczorem płyty sygnowanej po prostu ksywkami obu artystów.

Polecane


Share This