Kaczy Proceder dołącza do wytwórni i zapowiada solowy debiut

Pierwszy singiel pojawi się jeszcze w tym tygodniu


2021.02.22

opublikował:

Kaczy Proceder dołącza do wytwórni i zapowiada solowy debiut

fot. P. Tarasewicz

Kaczy Proceder obecny jest na rap scenie od wielu lat. Razem z śp. Chadą tworzył skład Proceder i do tej pory nie wydał swojego solowego albumu. To niebawem się zmieni, ponieważ raper właśnie poinformował, że dołączył do nowej wytwórni oraz zapowiedział swój solowy debiut. Warszawski artysta dołączył do wytwórni Step Records i tam ukaże się jego debiut zatytułowany „Drill, prawda, kumple”.

Kaczy Proceder oficjalnie w Step Records, czyli dobitny przykład na to, że historia uwielbia zataczać koło! Kaczy jest bowiem 1/2 legendarnej ekipy „Proceder”, której drugą połową był sam Chada – najważniejszy artysta w historii labelu – przekazało Step Records.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pih publikuje archiwalne zdjęcia z Chadą: Trochę mnie przydusiło

Przedsprzedaż solowego debiutu weterana hip-hopowej sceny ruszy 23 lutego. Tego samego dnia po południu ukaże się pierwszy singiel zwiastujący projekt – do sieci trafi numer „Wartości z udziałem Nizioła i Kabe. Za produkcję całego wydawnictwa „Drill, prawda, kumple” odpowiada postać, która kojarzona jest z hardcore’owymi brzmieniami równie mocno co sam Kaczy Proceder i Step Records

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Step Records (@steprecords)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marek Kaczy (@kaczyproceder78)

W zeszłym roku na rynku muzycznym ukazał się wspólny projekt Kaczego oraz Bilona z Hemp Gru zatytułowany „BRY.S”. Na krążku znalazło się dziesięć numerów oraz trzy bonusy. Projekt ukazał się w limitowanym nakładzie.

Tracklista:
1. Chodź ze mną Ft. Bob One
2. Który to już raz
3. Fook Ft. Nizioł
4. Bez szans Ft. Żary
5. Nonon
6. Gniew Ft. Nizioł
7. Kiermana Ft. Teeks
8. Gdzie
9. Moja sprawa Ft. Duke 102Boyz
10. Nie ma cie tu Ft. Hewra
Bonus:
Kiermana OPIAT RMX
Brudny Hajs Ft. Egon
Cafe katastrefa

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This