KaeN z nowym singlem z udziałem gościa

"Blackout" zapowiada kontynuację "Jasona".


2021.07.21

opublikował:

KaeN z nowym singlem z udziałem gościa

fot. YouTube

W sieci pojawiło się wideo do premierowego kawałka Kaena zatytułowanego „Blackout”. Utwór jest drugim singlem zapowiadającym nadchodzący album „Jason II: Lunapark”. Premiera płyty dopiero 19 listopada, ale już teraz możecie zamówić ją w sklepie artysty. W „Blackoucie” rapera gościnnie wsparła Klaudia Pazdan.

Decydując się na zakup preoerderowej wersji w oficjalnym sklepie Kaena poza nowym krążkiem otrzymacie „Lunapark Deluxe EP”, bilety z 40-procentowym rabatem na jednorazowe zakupy w sklepie www.K13stuff.pl oraz zestaw vlepek. „Jason II: Lunapark” będzie następcą wydanego w tym roku „Jasona”. Jak widać raper nie próżnuje.

Od pewnego czasu twórczość Kaena nie pojawia się już na kanale Altereggo, ale na K13stuff. Wytwórnia potwierdziła kilka tygodni temu, że raper sprzedał swoje udziały w niej.

Wytwórnia Altereggo Records informuje, że Dawid „KaeN” Starejki sprzedał swoje udziały w wytwórni i marce odzieżowej Altereggo. Działa teraz wyłącznie pod swoim nowym szyldem K13 i tam będzie dalej rozwijał swoją twórczość, zarówno na kanale YouTube jak i w mediach społecznościowych. Dziękujemy serdecznie za 5 lat wspólnych starań i pracy nad rozwojem wytwórni i życzymy ogromnego powodzenia jego nowym projektom!

Na Kanale Altereggo Records możecie spodziewać się utworów bardziej muzycznych, łączenia różnych stylów, mniej będzie stricte rapu. W drodze są 3 projekty, które będziecie mogli usłyszeć już niebawem na YouTube i w serwisach z muzyką cyfrową – mogliśmy przeczytać w komunikacie labelu.

Polecane

Share This