Kafar atakuje Jędkera: „Człowiek”, który był moim idolem i wzorem, upadł tak nisko


2020.02.02

opublikował:

Kafar atakuje Jędkera: „Człowiek”, który był moim idolem i wzorem, upadł tak nisko

fot. P. Tarasewicz

Jędker zaatakował wczoraj Wujka Samo Zło, twierdząc, że to on odpowiada za nieudany powrót członka ZIP Składu na scenę.

Nie zagrałem ani jednego koncertu w 2019. Nie było nawet jednego zaproszenia. Nie zarobiłem też ani grosza, centa czy złotówki. Jaką siłę przekazu ma pseudofreestyle’owiec, pseudodziennikarz i prawdziwy spi****alacz w pseudoMMA, który zabronił na łamach jakiegoś zj***ego podcastu zapraszać mnie do grania w PL. I tak poszło. Nie mam za co jeść, czy za co się leczyć, ty k***o! Od półtora roku walczę o każdą kanapkę czy papierosa. Ch*j ci za tę opinię w dupę. Nie omieszkam dodać w książce kilku słów o twojej czerstwej postaci w polskim hip-hop światku. Dostanie się większej ilości takich zj***ów. Zresztą jaki kraj takie autorytety. A ja byłem w jednej z pierwszych pięciu ekip tego kraju, niech się gówniarze dowiedzą, a co!komentował Jędker.

WSZ nie odniósł się póki co do słów Jędkera, zrobił to za to Kafar. Reprezentant Dixon37 stwierdził, że jeżeli Jędker może kogoś obwiniać, to tylko siebie i przyznał, że Jędker z idola stał się dla niego wielkim rozczarowaniem.

„Zresztą jaki kraj takie autorytety”. Kraj akurat jak i autorytety mamy wspaniały!!! Nie zmienią tego „ludzie” tacy jak ty. Kiedy naście lat temu zarabiałeś tu na swojej pasji, wszystko było w porządku. Potem szybko robiąc disco, chciałeś hajsu i atencji. Nie pykło mimo jednego hitu. Potem szwendanie się po remizach i ucieczka na plażę. Żebranie na wydanie płyty to coś, czego nikt nigdy nie przebije. W życiu nie było mi tak głupio. „Człowiek”, który był moim idolem i wzorem upadł tak nisko…

„Zostaw to” – mówił mi wewnętrzny głos. Walczymy o coś innego. Ale po ostatnim wpisie mam dość. To nie jest hip-hop. To nie jest ZIP Skład – napisał na Instagramie Kafar.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KAFARDIX37 (@kafar_dixon37)

Polecane

Share This