Kafar łączy siły z Dedisem, Vin Vincim, Episem, Śliwą i Dawidem Obserwatorem. Co z featem Bezczela?

Zobaczcie wideo do nowego singla zapowiadającego "23 minuty po północy".


2021.03.08

opublikował:

Kafar łączy siły z Dedisem, Vin Vincim, Episem, Śliwą i Dawidem Obserwatorem. Co z featem Bezczela?

fot. kadr z wideo

Zgodnie z zapowiedzią Kafara o północy w serwisach streamingowych pojawił się jego nowy singiel „Parkour”. O 13:00 na kanał Step Records trafiło wideo towarzyszące tej piosence. Warto odnotować, że obie wersje utworu różnią się od siebie. Kiedy reprezentant Dixon37 zapowiadał singiel, wspominał o udziale Bezczela. Białostockiego rapera próżno było jednak szukać w materiałach z planu klipu.

W ulicznym bangerze „Parkour” reprezentanta ekipy Dix37 wspierają: Dedis, Vin Vinci, Epis, Śliwa oraz Dawid Obserwator. Wersja z dodatkową zwrotką Bezczela trafiła na platformy streamingowe, znajdzie się także na szykowanym na piątek krążku „23 minuty po północy”. Nowe wydawnictwo Kafara nadal można zamawiać na Preorder.pl.

Sprawdź także: Sokół zapowiada płytę i nie tylko. „Ten rok będzie ciekawy”

 

Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, „krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu „Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23​, a ja nie mam już dla Was panaceum. Zaczynamy nowy rozdział – zaprasza Kafar.

 

 

Polecane

Share This