Kafar o Sentino: Poszedł tak grubo cisnąc po rodzinie, że za to zapłaci

Kafar ostro o Alvarezie


2021.04.13

opublikował:

Kafar o Sentino: Poszedł tak grubo cisnąc po rodzinie, że za to zapłaci

fot. kadr z wideo

Przypomnijmy, że po tym jak TPS z Intruzem nagrali na Sentino diss „Headshot”, Alvarez na swoim Instagramie naubliżał zarówno dissującym go raperom jak i ich matkom, a nawet babciom.

– Właśnie widziałem, że ludzie przybijają ludzim cweli i frajerów i tak dalej. Za tydzień wszystko będzie wyjaśnione skurwysy*y. Możecie sobie nagrywać te dissy, my dzisiaj będziemy robili rap. Tak więc niedługo się widzimy (…) Intruz, Obserwator i TPS jesteście jeba*ymi synami kur*y. Dlatego, że przybijacie dobrym ludziom, do których nie ma żadnych podstaw jakichś frajerów i tak dalej, nie jesteście żadnymi gitami, ch*j wam w du*ę. Waszym matkom też, sram na was, spuszczam się waszym babciom do ust, tfu – mówił podczas live’a Sentino.

 

 

Nie od dziś wiadomo, że nawet podczas beefów rodziny raperów są raczej świętością. Udowodnił to zresztą Intruz, który w wypuszczonym wczoraj dissie nagranym z Dawidem Obserwatorem nawija:

– Oszczędzę twoją mamę za słowa o mojej mamie.

Do kwestii obrażania rodziny w beefie pomiędzy zawodnikami Step Records i Sentino odniósł się także Kafar. Podczas wczorajszych Q&A, raper pytany co sądzi o autorze „Czary mary” napisał:

– Ciężki bandyta zgłaszający posty. Poszedł tak grubo cisnąc po Rodzinie, w tak obrzydliwy sposób, że za to zapłaci.

Raper udostępnił tez na swoi story link do dissu Dawida Obserwatora i Intruza.

Polecane

Share This