Kafar o Szpaku, zbawcy polskiego rapu i najlepszych weteranach rodzimej sceny


2021.03.07

opublikował:

Kafar o Szpaku, zbawcy polskiego rapu i najlepszych weteranach rodzimej sceny

fot. mat. pras.

Fani odliczają już dni do premiery czwartej solowej płyty Kafara. Krążek „23 minuty po północy” reprezentanta Dixon37 miał być na rynku od ponad tygodnia, ale w związku z możliwością pogodzenia Aviego i Louisa Villaina z TPS-em poprzez nagranie wspólnego utworu, artysta zdecydował się przesunąć premierę na 12 marca. Już o północy na platformy streamingowe trafi nowy singiel „Parkour”, w którym gościnnie pojawią się Bezczel, Śliwa, Dawid Obserwator, Dedix, Epis i Vin Vinci, kilkanaście godzin później wideo do tego kawałka będzie można zobaczyć na kanale Step Records.

Aktywny w mediach społecznościowych Kafar dba nie tylko o to, by do fanów docierały najnowsze memy, ale chętnie odpowiada również na ich pytania. Z niedzielnego Q&A mogliśmy dowiedzieć się m.in., których weteranów reprezentant Dixonów ceni najwyżej, kogo uważa za zbawcę polskiego rapu, a także co sądzi o Szpaku. Artysta nie ukrywa, że ceni młodszego kolegę

Sprawdź także: Peja, Paluch, Kali i inni – polscy raperzy gratulują Janowi Błachowiczowi

Dobry choć latamy w zupełnie innych ekipach. Nie rozumiem hejtu. Wszedł roz***ał, pozamiatał – napisał Kafar.

Jeszcze lepsze zdanie raper ma o Lukasyno, ponieważ to właśnie jego uważa za zbawienie dla polskiej sceny. Poproszony o wskazanie rapowych kotów, Kafar skomentował:

Kiedyś Sokół, Pono, Wilku. Dziś za dużo by pisać 🙂

W oczekiwaniu na „Parkour” przypominamy poprzedni singiel Kafara „Tylko dla twoich oczu” z udziałem Aviego, Louisa Villaina i TPS-a.

Polecane

Share This