Kafar ocenia wersy innych raperów. „Trójeczka”. To Białas. „To dwójeczka”


2021.05.10

opublikował:

Kafar ocenia wersy innych raperów. „Trójeczka”. To Białas. „To dwójeczka”

fot. kadr z wideo

Na kanale Rapnews pojawił się nowy odcinek cyklu Oceń Wersy, którego gościem jest Kafar z Dixon37. Gospodarz programu Siwydym przygotował dla niego fragmenty kawałków m.in. Kalego, Sokoła, Sentino, Jeden Osiem L czy Białasa. Kafar zwrotkę z „Jak zapomnieć” Jeden Osiem L na czwórkę w pięciopunktowej skali. Artysta nie rozpoznał przedstawionych mu wersów, ale komentując swój werdykt podkreślił, że nie chce dawać niższej oceny, ponieważ jego zdaniem to, co dla słuchacza może być banalne, dla autora tekstu może być bardzo mocnym, emocjonującym przeżyciem.

Sprawdź także: Malik Montana: „Jesteście świadkami jak z wizji i marzenia powstaje imperium”

Niższą ocenę Kafar wystawił fragmentowi „Street Creditu” Białasa, narzekając na zbitkę „puszczę pawia – Bóg przemawia”. Zdaniem reprezentanta Dixon37 tekst tego utworu zasłużył na trójkę, ale kiedy raper dowiedział się, że jego autorem jest Białas, śmiejąc się obniżył notę do dwójki.

Najwyższą ocenę, a nawet wykraczającą poza skalę szóstkę Kafar przyznał zwrotce Sokoła z klasycznego „Nie pisz czarnych scenariuszy”, zdradzając, że to najlepsza zwrotka Wojtka wg Resta. – Mistrzostwo świata i okolic – skomentował raper.

Kafar promuje obecnie swój nowy solowy album „23 minuty po północy”. Wydawnictwo trafiło do sklepów w pierwszej połowie marca. Krążek debiutował na trzeciej pozycji Olisu, utrzymując się na liście przez trzy tygodnie.

Co ciekawe Kafar nazywający siebie żartobliwie „profesorem rapu”, własne linijki z kawałka „Ulica nocą” ocenił zaledwie na 3,5/5, przyznając, że ma na swoim koncie lepsze teksty. Wyżej, bo na czwórkę raper ocenił fragment „Pistoletu” Sentino. Kiedy dowiedział się, czyje wersy właśnie spropsował, skomentował: – No nie pi***ol.

Polecane

Share This