Kali Uchis w zmysłowym wykonaniu „telepatia” na żywo

Kali Uchis zaprezentowała swój hit „telepatia” w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon"


2021.04.13

opublikował:

Kali Uchis w zmysłowym wykonaniu „telepatia” na żywo

Niedawno ukazał się oficjalny klip do utworu. Kali Uchis na lokalizację wybrała swoje rodzinne miasto Pereira, by podkreślić kolumbijskie korzenie.

Jak mówi artystka:

– Ponieważ utwór powstał bardzo naturalnie, chciałam, by było to odzwierciedlone w teledysku. Żadnej mocnej produkcji, po prostu naturalne piękno kraju, który mam zaszczyt nazywać także swoją ojczyzną. Podziwiajcie Kolumbię!

„telepatia” ma już ponad 131 mln streamów na całym świecie, znalazła się na #1 Spotify Global Viral Chart, #2 Global Top Songs Chart, #1 Apple Music Top Latin Songs oraz w top 10 polskiej listy viral na Spotify. Singiel został dodany do najważniejszych playlist Spotify, w tym ¡Viva Latino!, Today’s Top Hits oraz Pop Rising. „telepatia” bije rekordy popularności na TikToku

„telepatia” to utwór z drugiego albumu studyjnego Kali Uchis, „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞”, na którym znalazły się też single „La Luz” ft. Jhay Cortez oraz „Aqui Yo Mando” ft. Rico Nasty.

Ostatnio Kali Uchis świętowała pierwszą w karierze nagrodę Grammy – w kategorii Najlepsze nagranie dance za utwór „10%” nagrany z Kaytranadą.

Kali Uchis zyskała światowy rozgłos za sprawą projektu „Por Vida” z 2015. W 2018 ukazał się jej debiutancki album „Isolation”, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów i krytyki. Uchis ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Gorillaz, Jorja Smith, Juanes, Diplo, Major Lazer, Tyler, The Creator, Daniel Caesar, Bootsy Collins, Snoop Dogg, Kaytranada, Leon Bridges i wielu innych, jak również występy na słynnych imprezach takich jak Coachella, Governors Ball, Bonnaroo, Austin City Limits, Lollapalooza, Open’er Festival.

Polecane

Share This