Kanał Sportowy żegna się z Krzy Krzysztofem

Redakcja zmienia koncepcję.


2024.03.01

opublikował:

Kanał Sportowy żegna się z Krzy Krzysztofem

fot. kadr z wideo

Wygląda na to, że Kanał Sportowy uznał, że czas znów stać się bardziej sportowym. Redakcja poinformowała o zmianie w ramówce, która dotyka niestety Krzy Krzysztofa. Po niespełna roku z kanału znika „KS Poranek”, a wraz z nim jego prowadzący, w tym właśnie Krzysztof.

Kanał Sportowy pożegnał w mediach społecznościowych całą ekipę „KS Poranka”, informując, że od 1 marca w dniach środa-sobota rozpoczyna nadawanie nie od 7.30, ale dopiero od 10.00 nowym pasmem „Tylko Sport”.

Dzisiaj jest taki okres, żeby uspokoić się, wrócić do podstaw, dozbroić segment sportowy, wymyślić parę fajnych formatów, większych form, żeby kamera bardziej jeździła po Polsce, po świecie, robiła rzeczy ważne, publicystyczne, fajne historie ludzkie. Sądzę, że jest dziś tyle kanałów, że na dłuższą metę siedzenie czterech głów pięć razy dziennie nie będzie game changerem. Trzeba poszukać czegoś innego, ale w segmencie sportowym, bo w tym się czujemy najlepiej – skomentował w niedawnej rozmowie z Radiem ZET Mateusz Borek, jeden z udziałowców Kanału Sportowego.

Nie da się ukryć, że od rozstania z Krzysztofem Stanowskim redakcja zmaga się z problemami. Liczba subskrybentów spadła z 1,13 do niespełna miliona, liczba wyświetleń materiałów również jest znacznie niższa niż jeszcze kilka miesięcy temu. Czy wyraźniejszy zwrot w stronę sportu wyjdzie KS na dobre – zobaczymy.

Polecane

Share This