Kanye West naprawdę się wściekł. Zatrzymał samochód na środku ulicy, wdał się w sprzeczkę z kobietą i wyrzucił jej telefon

Na miejsce została wezwana policja


2023.01.29

opublikował:

Kanye West naprawdę się wściekł. Zatrzymał samochód na środku ulicy, wdał się w sprzeczkę z kobietą i wyrzucił jej telefon

fot. mat. pras.

Kanye West wybrał się na mecz koszykówki swojej córki. Po tym jak opuścił miejsce zdarzenia natknął się na wielu paparazzich. W pierwszym w filmów, który trafił do sieci, widzimy artystę jak podjeżdża do jednego z nich i prosi o to, żeby go nie filmować jak spędza czas ze swoimi pociechami. W momencie kiedy paparazzi odpowiada mu, że zarówno on jak i setka innych fotografów jest w miejscu publicznym, a on może spędzić sobie czas z dziećmi w domu, West patrzy na niego z pogardą i mówi odjeżdżając – Tak właśnie wyglądają prawa człowieka. Ale to niestety nie jest koniec tej historii.

Za poważnie podburzonym Ye (zupełnie nas nie dziwi to, że Kanye czuje się zaszczuty) ruszyła kobieta (nie wiadomo czy jest ona jednym z paparazzich). Na drugim nagraniu widzimy Ye, kłócącego się z nią. Wszystko wskazuje na to, że kobieta filmowała go za pomocą kamery w telefonie. West musiał to zauważyć, zatrzymał się i podszedł do samochodu, który jechał za nim. Zaczął pytać kobietę dlaczego ta go śledzi i nagrywa. Stanowczo powiedział, żeby tego nie robiła, na co ta powiedziała, że przecież on jest gwiazdą. Ye w czasie wymiany zdań mówi do kobiety, żeby przestała kręcić. Gdy ta nadal nagrywa wyrywa jej telefon i go wyrzuca. Wracając do swojego SUVa mija mężczyznę z kamerą, który także stara się go filmować. Wdaje się z nim w krótką rozmowę i ponownie mówi, żeby go nie filmować.

 

Z informacji uzyskanych przez TMZ wynika, że kobieta, w która kłócił się Ye, wezwała policję. Westa nie było już na miejscu zdarzenia. Kanye ma być podejrzanym w sprawie o pobicie.

 

Polecane

Share This