Kanye West pogodził się z JAYEM-Z?

Niespodziewany ruch Westa.


2019.11.25

opublikował:

Kanye West pogodził się z JAYEM-Z?

foto: kadr z wideo

Zgodnie z zapowiedzią sprzed kilku dni dziś w nocy będziemy mieli możliwość posłuchać opery, do której muzykę skomponował Kanye West. Już o 1:00 polskiego czasu rozpocznie się relacja na żywo z premiery dzieła zatytułowanego „NEBUCHADNEZZAR” (z ang. „Nabuchodonozor”).

Wydarzenie odbędzie się w spektakularnym amfiteatrze Hollywood Bowl w Los Angeles, uznanym za jedną z najlepszych scen koncertowych na świecie. Reżyserem opery jest Vanessa Beecroft, muzykę opracował Peter Collis z kolektywu Sunday Service i grupa Infinity’s Song.

„NEBUCHADNEZZAR” będzie można zobaczyć na platformie TIDAL, z którą Kanyemu w ostatnich latach nie było po drodze. Odkąd w 2016 West pokłócił się z JAYEM-Z, rozważał usunięcie swojego katalogu z serwisu należącego do Shawna Cartera. Wprawdzie już w ubiegłym roku West zapowiedział drugą płytę współtworzonego z JAYEM The Throne, co mogło sugerować, że panowie wyjaśnili sobie nieporozumienia, jednak do tej pory nie doczekaliśmy się tego albumu. Fakt, iż to właśnie za pośrednictwem TIDALA będziemy mogli zobaczyć i posłuchać opery Westa, może oznaczać, że panowie wyjaśnili sobie nieporozumienia

Dla fanów, którzy nie są subskrybentami TIDALa, przygotowano dedykowaną ofertę bezpłatnego dostępu do platformy na 60 dni. Użytkownicy TIDAL będą mogli również obejrzeć relację wideo z wydarzenia, która będzie dostępna w serwisie.

Polecane

Share This