Kanye West w towarzystwie YouTubera nacjonalisty odwiedził Donalda Trumpa

Raper miał prosić byłego prezydenta o poparcie w wyborach prezydenckich...


2022.11.26

opublikował:

Kanye West w towarzystwie YouTubera nacjonalisty odwiedził Donalda Trumpa

Ostatnie, tragiczne w skutkach dla Westa wydarzenia, nie zniechęciły go do ubiegania się o urząd prezydencki w najbliższych wyborach. Ye nie wyciąga jednak wniosków z autodestrukcyjnych zachowań, które doprowadziły do zerwania wszystkich ważnych kontraktów, które posiadał (m.in. Adidas, Balenciaga, Def Jam) . We wtorek West udał się do posiadłości Donalda Trumpa w Miami. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w drodze z LA do Mar-a-Lago towarzyszył mu znany w prawicowych kręgach Nick Fuentes.

Przypomnijmy, że 24-latek został zablokowany przez większość potrafi social mediowych za szerzenie mowy nienawiści. Najgłośniejszym popisem Fuentesa było porównanie Holocaustu do „operacji pieczenia ciastek”. Później Nick wycofał się z tego stwierdzenia, mówiąc, że po prostu żartował. Poważny niesmak jednak pozostał.

Tak więc Kanye, wraz ze swoim nowym ziomkiem odwiedzili Trumpa w Mar-a-Lago.

– Pierwszy raz w Mar-a-Lago. Deszcz i korki. Nie mogę uwierzyć, że kazałem prezydentowi Trumpowi czekać. Miał na sobie dżinsy. Yikes. Jak myślicie, jaka była jego odpowiedź, kiedy poprosiłem go, by został moim partnerem do biegania w 2024 roku? – napisał na Twtterze Ye.

W opublikowanym później w sieci materiale video, West twierdzi, że między nim, a byłym prezydentem zrobiło się gorąc, bo Trump niezbyt pochlebnie zaczął się wypowiadać o byłej zonie Ye – Kim Kardashian.

Co ciekawe Trump nieco inaczej widział ich spotkanie.

– Kanye West bardzo chciał odwiedzić Mar-a-Lago. Mieliśmy zjeść kolację we dwójkę, ale Kanye przybył z gościem, którego do tej pory nie znałem – napisał były prezydent.

Wszystko wskazuje na to, że West mimo utraty miliardów dolarów, Kanye West nie boi się kontrowersyjnych znajomości. Pytanie czy pomogą mu one w walce o fotel prezydencki.

Polecane

Share This