Kara o swojej chorobie: „Mdleję w sklepie, jak jest za dużo ludzi”


2021.02.17

opublikował:

Kara o swojej chorobie: „Mdleję w sklepie, jak jest za dużo ludzi”

fot. kadr z wideo

Minęło już trochę czasu, odkąd dowiedzieliśmy się, że Kara i Przemek Ferguson dołączyli do grona podopiecznych StoproRap. Artyści pojawili się na „Mixtapie 7” DJ-a Decksa, teraz czas na ich solowe projekty. W najbliższy piątek w sieci pojawi się nowy singiel Przemka, wkrótce możemy się także spodziewać nowości w wykonaniu Kary.

W piątek zaprezentujemy wam klip Przemka Fergusona, który pierwotnie miał mieć swoją premierę w październiku 2020 roku. Utwór „M” będzie pożegnaniem z przeszłością i początkiem nowego etapu w życiu Przemka – informuje label.

W przypadku Kary wiemy jeszcze więcej – w ubiegłym miesiącu raperka zdradziła, że jej krążek otrzyma tytuł „Deszcz”, poznaliśmy także jego okładkę. Wkrótce powinniśmy usłyszeć pierwszy singiel zapowiadający materiał.

To był ciężki rok. Pewnie nie tylko dla mnie. Niedługo premiera płyty, zbliżamy się powoli do końca. Mam nadzieję, że praca, którą włożyliśmy w tę płytę pomoże wam w codziennym życiu i ch***ych chwilach – pisała wówczas Kara.

Sprawdź także: Kara w „Poprawczaku”: „Chciałam już sama się zmienić, chciałam przestać ćpać…”

Raperka nie unika trudnych tematów, opowiadając fanom o sobie. W wywiadzie dla RESLG artystka przyznała, że zmagała się z nałogiem narkotykowym.

Muzyka mi bardzo dużo pomogła, bo jak miałam te „okresy buntu”, to siedziałam w różnych ośrodkach i pisałam teksty. Wyszłam z ośrodka odwykowego i moim zdaniem nie wróciłam do narkotyków tylko dlatego, że pojawiła się ta muzyka, te nagrywki, tym się zajarałam. Dlatego też od początku leciałam z takim przekazem antynarkotykowym, żeby sobie żyć normalnie – mówiła Karolinie Błońskiej.

Teraz raperka dzieli się kolejnym wyznaniem. Podczas instagramowego Q&A artystka wyznała, że zmaga się z nerwicą.

Choruję na nerwicę. Mam bardzo często stany lękowe, np. mdleję w sklepie, jak jest za dużo ludzi – zdradza Kara.

Polecane

Share This