Kasia Sawczuk debiutuje singlem „Tak to widzę”. Teledysk już w sieci


2019.05.24

opublikował:

Kasia Sawczuk debiutuje singlem „Tak to widzę”. Teledysk już w sieci

fot. mat. pras.

Kasia Sawczuk długo kazała fanom czekać na swój debiut muzyczny, jednak jak sama mówi, ten czas był potrzebny aby w pełni odnaleźć swój muzyczny kierunek. Po tygodniach zapowiedzi, artystka wreszcie ujawniła swój premierowy singiel wraz z klipem.

Przedstawiam pierwszą odsłonę mojego autorskiego materiału. Utwór “Tak to widzę” jest odzwierciedleniem nieporozumień, przez które przechodzi prawie każdy człowiek angażując się w relacje. Klip w lekko przerysowany sposób pokazuje odmienne wzajemne oczekiwania oraz serię niedogadań, jakie temu często towarzyszą. Jestem szalenie ciekawa jak wy to widzicie – komentuje artystka.

Kawałek został napisany przez Kasię wspólnie ze twórcami zespołu BEMY – Mattią i Eliem Rosinskimi, a wyprodukowany przez uznanego producenta Marcina Borsa, u którego w studiu został nagrany materiał.

Kasia Sawczuk od wielu lat nieustannie pracuje na swój sukces. Śpiewanie było jej największą pasją już od dziecka. Pierwszy raz przed publicznością zaśpiewała w w programie od przedszkola do opola. Od tego czasu zaangażowała się w świat aktorski, ale chęć śpiewania zawsze pchała ją bardziej w stronę sceny koncertowej. Przełomowy był dla niej udział w „The Voice of Poland”, gdzie zaprezentowała swój talent szerokiej publiczności i zajęła drugie miejsce. Od tego czasu łączy muzykę z pracą aktorską i nieustannie rozwija się w tym kierunku. Teraz wreszcie nadszedł czas, w którym Kasia gotowa jest zaprezentować swoim fanom autorski materiał.

Polecane

Share This