Kasia Sienkiewicz: “Nasi producenci powiedzieli, że nasz nowy album, to taki Kwiat Jabłoni na sterydach”

Kwiat Jabłoni w rozmowie z cyklu 1 NA 1 Artura Rawicza


2021.06.20

opublikował:

Kasia Sienkiewicz: “Nasi producenci powiedzieli, że nasz nowy album, to taki Kwiat Jabłoni na sterydach”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

„Mogło być nic” to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.

Co więcej, 29 maja do sklepów trafił winyl eko Kwiatu Jabłoni. Aby wyrazić troskę o planetę do produkcji albumu zespół wybrał ekologiczny papier z recyklingu. Nie został on pokryty folią nabłyszczającą, ani matującą. Ekologiczne nośniki LP zostały wykonane ze zmieszanych skrawków płyt winylowych będących odpadem pochodzącym z wielu różnych produkcji – dzięki temu każda płyta wygląda nieco inaczej. Do wydawnictwa dołączone są dwa plakaty. Całość chroni biodegradowalna koperta foliowa wykonana z mączki kukurydzianej.

W związku premierą krążka „Mogło być nic” Kasia i Jacek odwiedzili nasze cgm-owe studio i wzięli udział w podcaście Artura Rawicza. Ich rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

Polecane

Share This