Katy Perry poniżyła 25-letnią matkę trójki dzieci w „Idolu”. Widzowie nie zostawili na wokalistce suchej nitki

"Jeśli nie jesteś gotowa, nie trać naszego czasu".


2023.03.11

opublikował:

Katy Perry poniżyła 25-letnią matkę trójki dzieci w „Idolu”. Widzowie nie zostawili na wokalistce suchej nitki

fot. mat. pras.

Zadaniem jurorów w talent shows jest ocena umiejętności wokalnych uczestników i ich potencjału na to, by stać się gwiazdą. Telewizja bywa brutalna, o czym uczestnicy tego typu programów przekonują się praktycznie przy każdej ich decyzji. Bywa jednak, że obrywa się nie tylko im, ale również jurorom.

Na przesłuchaniach do nowej edycji „American Idol” pojawiła się 25-letnia Sara Beth. Kiedy Lionel Richie stwierdził, że kobieta wygląda jak nastolatka, ta zapewniła go, że ma 25 lat i trójkę dzieci. Lionel i Luke Bryan byli dla niej przemili, ale Katy Perry traktowała Sarę z góry, dając jej jasno do zrozumienia, że przespała swój czas. Perry zapytała Beth, czy mając małe dzieci wyobraża sobie, że znajdzie czas na robienie kariery, co sprawiło, że uczestniczka poczuła się zmieszana. – Jeśli nie jesteś gotowa, nie trać naszego czasu – dociskała Perry, która nazwała uczestniczkę „przypadkowym amerykańskim idolem”.

25-latka zaśpiewała przed jurorami „You Know I’m Not Good” Amy Winehouse, ale nie przekonała ich tym do siebie. – Spróbuj „Bennie and the Jets” (piosenka Eltona Johna – przyp. red.) – zaproponowała Perry i tym razem Sara wypadła znacznie lepiej. Finalnie kobieta przeszła do drugiego etapu dzięki głosom Perry i Bryana. Uczestniczce nie udało się przekonać do siebie Richiego, który uważał, że nie traktuje ona swojego uczestnictwa w programie poważnie.

Choć finalnie Katy przepuściła Sarę dalej, spadła na nią fala krytyki za to, w jaki sposób ją potraktowała. – Jeśli to nie jest twoim marzeniem, nie zajdziesz daleko. Szanuję wszystkich, którzy oddadzą życie, aby przejść do kolejnego etapu – mówiła jurorka. Część widzów podkreśla, że Perry była po prostu szczerza i że w porównaniu z Simonem Cowellem jej podejście było w miarę delikatne, ale sporo osób zauważa, że kobieta, która sama jest matką, nie powinna podcinać skrzydeł innej matce. „Udowodniłaś, że wcale nie dbasz o wszystkie kobiety”, „Młoda matka, która chce podąża za swoim marzeniem, a jednocześnie wychowuje dzieci, zasługuje na pochwałę, a nie poniżanie” – to tylko przykładowe komentarze. Odbiorcom nie podoba się także to, że Perry wyrobiła sobie o uczestniczce ocenę, zanim ta w ogóle zaczęła śpiewać.

Zobaczcie nagranie z castingu do „American Idol”.

Polecane

Share This