Kayah ostro o artystach występujących na imprezie sylwestrowej TVP

"Każdy ma swój kręgosłup moralny albo jego brak".


2022.12.28

opublikował:

Kayah ostro o artystach występujących na imprezie sylwestrowej TVP

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Odkąd Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, media publiczne budzą ogromne kontrowersje. Telewizji Polskiej i Polskiemu Radiu zarzuca się skrajną stronniczość, a także szerzenie nietolerancji. To ostatnie miało być argumentem dla Melanie C, by odwołać występ na Sylwestrze Marzeń. Wokalistka zadeklarowała, że jako osoba wspierająca środowiska społeczność LGBT+ nie wyobraża sobie koncertu w Telewizji Polskiej.

W line-upie Sylwestra Marzeń aktualnie znajdują się Thomas Anders z Modern Talking, Golec uOrkiestra, Viki Gabor, Weekend, Stanisław Karpiel-Bułecka, Sara James, Boys, Justyna Steczkowska, Maja Hyży, Marina, Zenek Martyniuk i Sławomir. Nieoficjalnie mówi się jeszcze o zagranicznej gwieździe (Melanie C podobno nie miała być główną gwiazdą imprezy), ale póki co brak oficjalnych wieści w tej sprawie. Kayah, która ostatni raz wystąpiła w TVP w 2016 roku, ostro skomentowała postawę tych, którzy zdecydowali się przyjąć w tym – i w latach ubiegłych – ofertę współpracy ze stacją

Każdy ma swój kręgosłup moralny albo jego brak. Ja z TVP nie pracuję, a o pracujących mam złe zdanie – powiedziała Plotkowi artystka.

Polecane

Share This