Kaz Bałagane otwiera własny klub


2021.10.14

opublikował:

Kaz Bałagane otwiera własny klub

fot. mat. pras.

Kaz Bałagane droczył się w ostatnich dniach z fanami, publikując grafiki związane z klasycznym „Lotem022”. Fani liczyli na reedycję niedostępnego już krążka, ale to niestety nie to, co nie oznacza bynajmniej, że artysta nie przygotował ciekawej inicjatywy.

Pytaliście, wiec wreszcie mogę odpowiedzieć, że nie chodzi o reedycję albumu, studio nagraniowe ani linie lotnicze:) Wkrótce nastąpi otwarcie klubu LOT 022 przy ul. Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. W związku z tym zachęcam do zaobserwowania profilu @lot_022 tych, co jeszcze tego nie zrobili, niedługo więcej zaskakujących informacji na ten temat – poinformował raper.

Na profilu Lotu022 znajdziemy krótkie nagranie, w którym Kaz zaprasza nasz do środka, a także kilka zdań na temat tego, czym ma być nowa miejscówka.

Jak już większość z Was wie, Lot022 jest klubem znajdującym się przy ulicy Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. Zależy nam na regularnej organizacji imprez na najwyższym poziomie w oparciu tylko i wyłącznie świeże brzmienia w postaci setów zawierających muzykę rapową zarówno z UK, Niemiec, Atlanty, Nowego Jorku czy Memphis, ale i brzmień popowych czy reggaetonowych. w klubie dostępne są dwie elegancko wykończone sale, gdzie będą grali najlepsi DJ-e w kraju. Lot022 to miejsce, gdzie cenimy sobie styl, świeżość oraz dobra rozrywkę przy muzyce, przy której będzie nam się chciało bawić, a nie będziemy patrzyli w telefon w poszukiwaniu alternatywnych imprez w okolicy. Z racji tej, że nie zamierzamy przestać zaskakiwać, na bieżąco będziemy zamieszczać kolejne informacje na temat Lotu i zbliżających się wydarzeń. No to lecimy – czytamy w poście.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lot 022 (@lot_022)

Polecane

Share This