Kazik dedykuje utwór niesłusznie skazanemu Tomkowi Komendzie – zobacz wzruszającą reakcję

Utwór "25 lat niewinności" odsłuchany został już ponad milion razy


2020.08.15

opublikował:

Kazik dedykuje utwór niesłusznie skazanemu Tomkowi Komendzie – zobacz wzruszającą reakcję

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Historia, która wzruszyła tysiące Polaków, zyskała niezwykłą interpretację Kazika Staszewskiego. „25 lat niewinności” wraz z teledyskiem bije kolejne rekordy popularności. Usłyszał go także bohater filmu, niesłusznie skazany Tomasz Komenda. Zobaczcie jego poruszającą reakcję – KLIKNIJ TUTAJ.

Kazik Staszewski w specjalnej dedykacji zwraca się do Tomka Komendy:

– Jest to Twoja historia, która jest absolutnie, totalnie dramatyczna i taka, że właściwie słów mi brak. Jak ty to wszystko zniosłeś?

To pytanie zadać może sobie właściwie każdy, kto usłyszał ten przejmujący utwór.

 

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska. To fabularna opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za popełnienie brutalnego przestępstwa. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?

Za kamerą filmu stanął Jan Holoubek – zdobywca Grand Prix festiwalu „Młodzi i Film”, autor głośnego i popularnego serialu „Rojst”. Wyśmienitą obsadę aktorską współtworzą zdobywcy prestiżowych polskich nagród filmowych, m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki. Rolę Tomasza Komendy zagrał niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak: „Chce się żyć” czy serial „Pułapka”.

Źródło: SP Records / YouTube

Polecane

Share This