KęKę: „Czasami brakuje mi tchu, z sił opadam”


2021.03.22

opublikował:

KęKę: „Czasami brakuje mi tchu, z sił opadam”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Na miesiąc przed premierą swojego szóstego solowego krążka KęKę publikuje kolejny zapowiadający go singiel. „Tryb ON” to opowieść o ciągłej pogoni, natłoku zajęć i wynikających z tego kryzysów oraz momentów wytężonej aktywności. Producentem kawałka jest Worek, za realizację klipu odpowiada ekipa 9LITERFILMY.

Album „Siara” wraz z dołączoną do niego epką „Bis” nadal możecie zamawiać w sklepie Takie Rzeczy Labelu. KęKę poinformował, że w do dyspozycji pozostało jeszcze ok. 15% nakładu edycji specjalnej. Przypominamy, że zarówno na płycie jak i dołączonej do wersji preorderowej epce nie usłyszymy żadnych gości. Premierę sklepową zaplanowano na 23 kwietnia.

Nie bardzo wiem, co napisać. Po raz kolejny obdarzyliście mnie ogromnym zaufaniem i po zaledwie jednym opublikowanym singlu (krążek był złoty już parę dni temu) go ozłociliście. Sukces cieszy mnie tym bardziej, iż mam świadomość faktu, że moja twórczość i treści jakie w niej przekazuje, coraz dalej odbiegają od tego co obecnie jest popularne. Mimo tego, oraz tego, że na płycie nie będzie żadnych gości podbijających zainteresowanie, zaufaliście mi w 100% i zamówiliście album. Dzięki serdeczne – komentował kilka tygodni temu trwającą od stycznia przedsprzedaż artysta. Raper śmiał się ostatnio, że gdyby wiedział, jak dużym zainteresowaniem będzie się cieszył materiał, przygotowałby więcej egzemplarzy wersji preorderowej.

Sprawdź także: „Poprawiny (Bauns Gruby)” – Mielzky i Undadasea łączą siły w nowym singlu

„Tryb ON” to trzecia zapowiedź „Siary”. Wcześniej mieliśmy okazję poznać „Moją gwardię” oraz „Nadal jestem tu”.

Polecane

Share This