KęKę na wojnie z Kią


2022.06.23

opublikował:

KęKę na wojnie z Kią

fot. P. Tarasewicz

Nie tak KęKę wyobrażał sobie przygodę z Kią. Kiedy w 2019 raper emocjonalnie żegnał swoją „Kasię”, czyli Nissana Qashqai, którym jeździł wcześniej, liczył na to, że „kijanka” będzie dla niego życiowym upgrade’em. Niestety, egzemplarz rapera okazał się na tyle awaryjny, że zamiast komfortu przynosi mu głównie zmartwienia. Raper w pewnym momencie zaczął się śmiać z awaryjności auta, ale teraz jest już wyraźnie wściekły. Po kilku komentarzach pod postami na polskim profilu marki raper postanowił opisać swoje przygody z pojazdem, wykorzystując do tego własne kanały.

Czy istnieje jakiś limit awarii, po przekroczeniu którego klientowi przysługują namiot, materac i karimata, aby mógł zamieszkać w serwisie, skoro i tak jest tam częściej niż w domu? – pyta „szczęśliwy” posiadacz Kii Sportage. Raper szczegółowo opisał przejścia z samochodem w poście, który znajdziecie poniżej.

Oprócz długiego komunikatu raper przygotował też krótki, bardziej dosadny. Zobaczcie mem, przy publikacji którego artysta oznaczył Kię Polska.

Polecane

Share This