KęKę o nowej płycie Quebonafide, koncertowaniu i graniu w gry


2020.05.01

opublikował:

KęKę o nowej płycie Quebonafide, koncertowaniu i graniu w gry

fot. P. Tarasewicz

Pomimo trwającej kwarantanny KęKę ma sporo zajęć, ale znalazł chwilę żeby odpowiedzieć na kilka pytań fanów na swoim InstaStory. Radomski raper powiedział m.in. co sądzi o grach video, odwołanych koncertach i czy tęskni za graniem. Ujawnił także co sądzi na temat nowej płyty Quebonafide „Romantic Psycho”.

Słuchałem. Podobała mi się. Parę numerów było zapętlone – odpowiedział Quebo.

SPRAWDŹ TAKŻE: VNM przesuwa premierę płyty, a przy okazji ujawnia tracklistę i gości

Nie mogło zabraknąć pytań o koncertowanie. Jak wiadomo wszystkie najbliższe festiwale i koncerty zostały przeniesione lub odwołane. Fani chcieli wiedzieć czy raperowi nie brakuje koncertowania, kiedy można spodziewać się występu w Radomiu i co ze zwrotami biletów.

Trochę tęskno już za adrenaliną – napisał KęKę – Wczoraj prosiłem domowników, żeby krzyczeli „KęKę” i bili brawo jak wchodzę do pomieszczenia. Nie chcieli – zażartował.

SPRAWDŹ TAKŻE: Queen i Adam Lambert z nową wersją ponadczasowego hitu

Ten z czerwca odwołany – poinformował o koncercie w Radomiu.

Kolejny z fanów chciał wiedzieć jak Kę ocenia kolejną część gry Assassin’s Creed. Gra ma być osadzona w czasach Wikingów i ukazać się za kilka miesięcy.

Nie znam się na tym – przyznał radomski raper – W ogóle pada od PS-a miałem w rękach raz w życiu. Właśnie na którymś z Assassinów. Próbowałem nauczyć się sterować postacią, ale po dziesięciu sekundach się poddałem – dodał.

Tagi


Polecane


Share This