Kendrick Lamar niespodziewanie zaczepił J. Cole’a w nowym kawałku. Miał być wspólny album, a skończy się na beefie?

Oberwało się także Drake'owi.


2024.03.22

opublikował:

Kendrick Lamar niespodziewanie zaczepił J. Cole’a w nowym kawałku. Miał być wspólny album, a skończy się na beefie?

foto: mat. pras.

W sieci pojawił się wspólny album Future’a i Metro Boomina zatytułowany „We Don’t Trust You”. W kawałku „Like That” pojawił się Kendrick Lamar, który niespodziewanie zaczepił J. Cole’a i Drake’a.

„I still got PTSD/Muthaf**k the big three, n***a, it’s just big me/N***a, bum, what? I’m really like that” – nawija K-dot, co najprawdopodobniej odnosi się do linijki J. Cole’a z kawałka „First Person Shooter”. „Love when they argue the hardest MC / Is it K-Dot? Is it Aubrey? Or me? / We the big three like we started a league, but right now, I feel like Muhammad Ali” – nawinął w numerze Drake’a założyciel wytwórni Dreamville, dając tym samym jasno do zrozumienia, że uważa siebie, Drizzy’ego i właśnie Kendricka za rapową „wielką trójkę”. Wygląda jednak na to, że zdaniem K-dota wielki jest tylko on.

Wers Kendricka jest sporym zaskoczeniem. Nie dość, że jest to zaczepna odpowiedź na props od J. Cole’a, to jeszcze od lat mówi się o tym, że artyści żyją w dobrych relacja. Był taki czas, w którym mówiło się nawet o tym, że nagrają wspólną płytę. Czy Cole lub Drake odpowiedzą Lamarowi? Zobaczymy.

Polecane

Share This