Khalid wystąpi w Polsce

Autor jednego z najpopularniejszych debiutów tego roku odwiedzi nas zimą.


2017.10.09

opublikował:

Khalid wystąpi w Polsce

foto: mat. pras.

Agencja Go Ahead zorganizuje przyszłoroczny na koncert Khalida. Po 38 występach w USA i supporcie Lorde podczas trasy „Melodrama”, artysta wreszcie pojawi się w Polsce. Khalid zagra 5 lutego w warszawskim Palladium. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 13 października, godz. 10:00.

Khalid, zwycięzca tegorocznej nagrody MTV VMA w kategorii „Best New Artist”, popularność zdobył dzięki singlowi „Location”. Debiutanckim albumem „American Teen” zachwyciły się popularne media, ale także publiczność, dzięki której krążek od marcowej premiery bardzo rzadko wypada poza czołową dwuedziestkę (w bieżącym notowaniu dziewiąta pozycja, przed tygodniem szósta). Khalid pojawił się m.in. w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, „The Ellen DeGeneres Show” i „The Late Late Show With James Corden”, a także na tegorocznej edycji SXSW, gdzie zdobył nagrodę „Woodie To Watch” MTV.

Po ogłoszeniu pierwszej trasy koncertowej artysta wyprzedał wszystkie koncerty, jeszcze przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Obecnie muzyk może pochwalić się ponad bilionem odtworzeń na całym świecie. Jest jednym z dwóch nastolatków, którym udało się trafić do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard w ciągu ostatniego roku. Na koncie ma również kilka nominacji do prestiżowych nagród (m.in. BET – „Best New Artist” czy Teen Choice Award – najlepszy utwór R&B/Hip Hop). Singiel „Location” pokrył się w USA podwójną platyną, a debiutancki album złotem w USA i Kanadzie.

Polecane

Share This